Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg fizetnek azért ha...

Tényleg fizetnek azért ha kérdöiveket töltök ki vagy ez kamu?

Figyelt kérdés
youtobon jött be egy ilyen reklám. én regisztráltam. ez am kamu?? vagy tényleg fizet??

2019. máj. 19. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Fizetnek, de kb forintokat
2019. máj. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt olvasgathatsz a kérdőív kitöltésekről:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

2019. máj. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár forintot lehet keresni egy kérdőívvel, és pár hetente, ha van egy. És azt is hiába töltöd ki, amikor már majdnem a végére értél, feldob egy olyan kérdést, amire ha válaszolsz, kiírja, hogy sajnos mégsem vagy a megfelelő célcsoport és mondjuk 50 Ft helyett csak 2 forintot ad érte. Szóval hajrá...
2019. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Feelgood35 válasza:

Én kérdőíveztem és kerestem is vele néhány ezer forintot néhány év alatt.

Márcsak azért sem éri meg vele foglalkoznod mert 4000 forint feletti éves kifizetés esetén 100% hogy adóköteles. 4000 Ft. alatt csak akkor "adómentes" ha nincs más adózatlan jövedelmed.


Emellett egy kérdőív normális kitöltése 30 perc és kb 200 forintokat fizetnek érte, és elég sűrűn előfordulnak, ilyen előkérdések, és ha ezekre nem megfelelő válaszokat adsz akkor egy "sajnáljuk, Ön nem felelt meg"-gel elbúcsúzhatsz attól a 200 forinttól is amit fizettek volna érte. Nem volt kamu, de egyszerűen időpocsékolás volt az egész.

2019. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!