Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek a legjobban fizető...

Melyek a legjobban fizető szakmák a nőknek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és valami olyan irányba szeretnék tanulni, amiből biztos, hogy jól megélnék.

Tudnátok mondani, hogy szerintetek melyek azok a foglalkozások, amelyekkel nagyon jól lehet keresni? (Egy nőnek)



2019. máj. 19. 12:01
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%
Alapvetően nincs benne különbség, hogy nőknek v. férfiaknak (bár a műszaki vonal inkább a férfiaknak fekszik jobban): orvos, informatikus, jogász, közgazdász, mérnök.
2019. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
42%
Villamosmérnök, gépészmérnök, informatikus
2019. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

#2 válaszoló: gondoltam nem írom le, hogy prosti és ehhez hasonló válaszokat mellőzzenek. Azt hittem értelmes emberek vannak itt, akiknek nem eddig a szakmáig terjed az agyi kapacitásuk.


Úgy látszik tévedtem.

2019. máj. 19. 12:41
 4/36 anonim ***** válasza:
8%

Most rólad volt szó, nem rólam, ezért írtam a prostit.

Magamnak nyilván nem ilyen szakmát szántam :)

2019. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
40%
IT területen dolgozom nőként, de a férfiak jelentős előnyben vannak, egyszerűen másképp működik az agyuk :) IT Support esetleg, szerintem jól fizet, bár nem kiemelkedően. Ne a másfél milliós bruttóra gondolj, amiről itt-ott lehet olvasni :)
2019. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
54%
IT a legjobb, egyértelműen.
2019. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

#5: ja, hát ha takarító akarsz lenni, hajrá.

Mondjuk engem pont nem érdekel, hogy éhen fogsz-e halni vagy nem

2019. máj. 19. 19:25
 8/36 anonim ***** válasza:
12%

Hát pedig kérdező, nőknek tényleg az a legjobban fizető szakma.

Olyan, amelyikből BIZTOSAN JÓL megélnél, nincs más (speciálisan nőknek).

Sok szakma van, amit választhatsz, de ugye tipikus nőként egyetlen szót nem írtál arról, hogy mihez van kedved, tehetséged, képzettséged, tapasztalatod, elhivatottságod, stb. stb...

tehát evidens, hogy marad a prosti.

2019. máj. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
96%

#2, #5, #9

Egy pályaválasztás előtt álló 17 éves lányt ne irányítsatok már a prostitúció felé, pls. Eszeteknél vagytok?

#6

2019. máj. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
22%

"ne irányítsatok már"

Akinek nulla információval az az egyetlen szempontja, hogy hogyan lehet jól keresni, annak ez az egyetlen pálya!

VAGY:

kicsit el kellene gondolkodni azon, hogy mire képes még, mihez ért, mihez lenne kedve... na EZEKRŐL nem írt egy szót sem!

A lepontozók is elgondolkodhatnának ezeken. Merthogy jobb tippet ők sem írtak!

2019. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!