Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek a legjobban fizető...

Melyek a legjobban fizető szakmák a nőknek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és valami olyan irányba szeretnék tanulni, amiből biztos, hogy jól megélnék.

Tudnátok mondani, hogy szerintetek melyek azok a foglalkozások, amelyekkel nagyon jól lehet keresni? (Egy nőnek)



2019. máj. 19. 12:01
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
95%

#11, HA (amennyiben) segíteni szeretnél, vissza is lehet kérdezni, milyen iskolába jár, mivel foglalkozik szívesen, dolgozott-e már nyáron stb. stb., DE NEM a prostitúció az egyetlen opció! Ha valaki ezt hiszi, annak valószínűleg elgurult a gyógyszere.


#6, #10

2019. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
12%
Ezeket még mindig nem írta meg a kérdező, úgyhogy ezek valószínűleg nem érdeklik.
2019. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Nem azért nem írtam ezekről pontosabban, mert "tipikus nő" vagyok. Hanem több dolog is érdekelne. Tanulmányaimmal egyáltalán nincs baj, gimnáziumba járok, eddig minden évben jeles voltam.

Csak pl a matekot, törit, bioszt szeretem a legjobban. És ugyebár ez mind különböző terület.


Ezért csak simán feltettem egy kérdést, hogy minek érné meg továbbtanulni. Mert nyilván nem azért tanulok/tanultam ennyit, hogy legyen havi 100ezres fizetésem vagy prostinak álljak.


Úgy gondolom, hogy egy jó kereső nő nem egyenlő egy prostival. Más munkák is jól fizetnek, szóval köszönöm szépen a hasznos válaszokat, amiket kaptam ezzel kapcsolatban! :)

2019. máj. 20. 19:39
 14/36 anonim ***** válasza:
86%

14: Ha a matek és a biosz is jól megy, akkor vagy közgazdász vagy orvos. Amelyiket közelebb állónak érzed.

Mindkettő hosszútávon is biztos megélhetést ad.

2019. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
100%
Szia! Gógyszerésznek tanulok,nagyon tudom ajánlani, 5 év kemény tanulás után stresszmentes, nyugodt munkád lesz.Magyarországon is elég jó fizetést kapnak, 300ezer-600ezer forintig is terjedhet. Ezek mellett hiány szakma, ugyan úgy megkapod a doktori címet mint az orvosok, és vannak továbbképzési lehetőségek, ha szakosodsz, akkor mégtöbb lesz a fizetésed :)
2019. máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
9%

"csak simán feltettem egy kérdést"

Tipikus női gondolkodás.

Amire így, ahogy eredetileg feltetted, AZ az egyetlen normális válasz, amit kaptál.

Így, hogy konkretizáltad is, már kaphatsz ennél jobb tanácsot is.


Megérte ez neked?

Kellett az, hogy ilyeneket írjunk?

Nem hiszem.

Szerintem legközelebb szánd rá még azt a 20-30 másodpercet, amíg normálisan leírod a kérdésed.

2019. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
64%
Semmi, de semmi értelme nincs kiírni ilyen kérdéseket százával, hogy mik a legjobb NŐI szakmák. Hát bazeg, nincs külön férfi meg női szakma, egy-két szélsőséges kivételtől eltekintve. Ugyan azok a jól fizető "női" szakmák, mint a jól fizető "férfi" szakmák, pláne ha diplomában gondolkodsz.
2019. máj. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
#16: de ha gyógyszerész akarok lenni, ahhoz kell kémia érettségi is, nem? Csak mert én 2 évig tanultam gimiben kémiát, és nem vagyok faktos, így nem tudom az hogy jönne össze. :/
2019. máj. 21. 17:40
 19/36 A kérdező kommentje:

#17: Legközelebb te meg szánj 20-30 másodpercet egy másik kérdés megválaszolására...

Attól mert valaki egy rövid, lényegre törő kérdést tesz fel, miért kell prostituáltnak lennie nagyobb korában? Legyél már eszednél kérlek

2019. máj. 21. 17:43
 20/36 anonim ***** válasza:
7%

Ez nem lényegre törő kérdés volt, hanem hülye.

Lényegre törő akkor lett volna, ha legalább pár szót írsz a képességeidről, képzettségedről, lehetőségeidről.


Tudod, nekem mindegy. Te akarsz elhelyezkedni, engem nem érint.

De ha már elrontottál valamit, akkor ne hímezz, meg hámozz, meg mutogass másra - hanem valld be, javítsd ki, azt' lépj tovább.


Ja, és ha nem hiszel nekem, akkor gondolkozz el azon, hogy vajon a leendő munkáltatódnak szívesen megmutatnád ezt a kérdésed itt?

2019. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!