Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek a legjobban fizető...

Melyek a legjobban fizető szakmák a nőknek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és valami olyan irányba szeretnék tanulni, amiből biztos, hogy jól megélnék.

Tudnátok mondani, hogy szerintetek melyek azok a foglalkozások, amelyekkel nagyon jól lehet keresni? (Egy nőnek)



2019. máj. 19. 12:01
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező! Ha gyógyszerész szakra szeretnél menni, biosz fizikából is érettségizhetsz, én is úgy csináltam. Fizika érettségi könnyebb mint a kémia. Csak az a lényeg, hogy emelt szinten érettségizz bioszból és fizikából. :)
2019. máj. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
36%

Gyógyszerésznek azért jobb lenne a kémia.

Gyógyszerfizikáról még nem nagyon hallottam, bár biztos létezik...

2019. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

#21: akkor javítom: igen, nem írtam a tanulmányaimról. Mivel jól tanulok, nem nagyon lenne problémám egyik szakmával sem. De hát igazad van, a jegyeimről nem írtam, kész.


De a továbbiakban kímélj meg az olyan "hülye" válaszaidtól, miszerint egy nő csak a prostitúcióból tudna biztosan jól megélni. Köszönöm!

2019. máj. 21. 22:07
 24/36 A kérdező kommentje:

És köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)


Esetleg ha valaki tudna erre is válaszolni, annak nagyon örülnék:

Ha közgazdásznak tanulnék, akkor csak az alkalmazott közgazdaságtanra lenne érdemes menni, vagy más gazdaságtudományi szakra inkább? (Gondolok itt a gazdálkodási és menedzsmentre vagy a pénzügy és számvitelre)

2019. máj. 21. 22:10
 25/36 anonim ***** válasza:
62%

Én a helyedben nem mennék tucatszakra, mint a GM vagy pénzügy-szamvitel.

Orvos, fogorvos, gyógyszerész, alkalmazott kozgaz vagy informatikus lennék, ilyen képességekkel.

Mondjuk a matek az első háromhoz semennyire sem kell, a töri meg egyikhez sem.

Aki pedig a fizikát ajánlja orvosira szintén kirándulni ment az esze, orvosi egyetemen nem fogsz átmenni alapos kemiatudas nélkül. A fizika majdnem teljesen tökmindegy. Egy-ket fizikát távolról érintő tárgyad lenne.

2019. máj. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk lehetsz könyvelő is. Ha beletanultál a szakmába és van merszed vállalkozni, akkor jól lehet vele keresni+ könyvvizsgálónak kitanulsz akkor az egy jó kombó.
2019. jún. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
9%

"Mert nyilván nem azért tanulok/tanultam ennyit, hogy legyen havi 100ezres fizetésem"


Nem akarok ünneprontó lenni,de protekció,f.sszopás,vagy hatalmas szerencse nélkül pedig sajnos innen fogod kezdeni...

2019. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
52%

A korodból adódóan mire dolgozni fox az még legalább 4-5-6 év.Ami most jó(nak tűnik) az ennyi idő múlva lehet pont nem fog érni semmit.A jövőbe nem lát senki...

Sajnos a fiatalok nagy része álomvilágban él több százezres(akár milliós)fizetésekről álmodoznak,mindezt persze 0 tudás,0 szakmai múlt,0 felelősség,és persze 0 munka mellet képzelik el.A valóság sajnos nem ez,azt az előző válaszban megtalálod... :-)

2019. jún. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

#28: szó sincs arról, hogy én milliókat szeretnék keresni

Egyszerűen csak egy minimálbérnél jobban


És nem 0 tudás és 0 munka nélkül szeretnék pénzt keresni.

2019. jún. 5. 10:47
 30/36 anonim ***** válasza:
25%
Az eredeti kérdésedben még "nagyon jól" szeretnél keresni.Ma egy átlag szakmunkás bér 200e körül mozog,egy jó bérezés az 4-500 körül van,a nagyon jó az pedig már a milliót súrolja.
2019. jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!