Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Hóközi fizetést nem kaptam meg?

Egy multi cégnél dolgozom, ahonnan ebben a hónapban csak a fizetésem felét kaptam meg mert rosszul számolták el az óráimat. Mikor rákérdeztem hogy mikor kapom meg a fizetésem másik felét, azt mondták, hogy legkésőbb 17.-éig. Viszont nem kaptam meg, amire azt mondták hogy majd hozzá csapják a jövő havi fizumhoz, amivel nem is lenne baj ha nem kellene számlákat meg lakást fizetnem. Csinálhatnak ilyet? Hová tudnék ezzel a problémával fordulni? Válaszotokat előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: munka, fizetés, pénz

máj. 19. 15:25  Privát üzenet  

A válasz
Céges pénzügy/hr. Ők szerződésben rögzítették, h adott hó hanyadikáig kapod meg a fizetéseset, ettől nem térhetnek el. Addig ne gyere el, amíg el nem rendezik.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 19. 22:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hónapok óta nem kaptam rendes fizetést, mit tegyek?
Miért kaptam kevesebb fizetést?
Miért kaptam kevesebb fizetést?
Bérpapírt kaptam, de fizetést nem, most mit csináljak?
A megszokottnál kevesebb fizetést kaptam?
Ha eddig kp-ben kaptam a fizetést, de már bankszámlára szeretném utaltatni, akkor csak a bankszámlaszámomat kell megadni a munkáltatómnak?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!