Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismertek olyan munkahelyet,...

Ismertek olyan munkahelyet, ahol kifejezetten elfogadóak a melegekkel?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem feltűnősködöm. De nem szeretnék hazudozni meg szorongani sem a munkahelyemen.

Ja és a "melegbár" válaszokat, ha lehet mellőzzük! :D

Budapesti vagyok.



2019. máj. 19. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
A munkahelyen nem kell a nemi identitásodat megosztani másokkal (akkor sem, ha hetero valaki), a szexuális élet ugyanis magánügye, nem pedig általános beszédtéma.
2019. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
az hogy meleg vagy, vagy heteró, nem a munkahelyre tartozik. a kérdésed már eleve feltűnéskedés.
2019. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
H&m
2019. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Egyetértek a másodikkal.

Munkahelyre dolgozni járunk be és nem arról,hogy megtárgyaljuk,kivel dugtunk este.

2019. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Van olyan meleg is, akiről nem mondanád meg. Én lepődtem már meg olyanon, hogy milyen jóképű pasi, aztán meg mondták, hogy hagyd, meleg. És nem látszott rajta.

De van akiről messziről látszik, ahogy öltözködik, ahogy riszálja magát meg ahogy pipiskedik. Nálunk vannak ilyen srácok, a multik szerintem nem idegenkednek tőle, de azért nem biztos, hogy ügyféllel tárgyalni őket küldik.

Viselkedj normálisan, és akkor nem fog senkit zavarni, hogy este kivel vagy, ez senkit nem érdekel.

2019. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Természetesen viselkedem és nem látszik rajtam, de azért beszélgetésekkor, meg céges bulikon előjöhet, vagy kiderülhet..meg amúgy sem akarok titkolózni..és nem lenne jó ha emiatt néznének rossz szemmel rám.
2019. máj. 19. 19:33
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Egy multinál dolgoztam. Elég férfisoviniszta cég. 2 főnökről is tudnivaló volt, hogy meleg. Igaz, nem látszott rajtuk. Emlékszem volt is egy sztori, hogy egy céges vacsin az ügyfél elkezdte pedzegetni, hogy Ricsike miért nem jön össze Andival, mindketten csinosak, fiatalok, szinglik. Volt nagy röhögés, persze az ügyfelet nem világosították fel, hogy Andinak semmi esélye...

Amúgy meg ha ettől tartasz, akkor ne avass be senkit, és kész.

2019. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
BTnél pl céges LMBT közösség is van.
2019. máj. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Ikea
2019. máj. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

Igaza van annak aki azt írja, hogy a szexualitás nem a munkahelyre való. Csak akkor hadd kérdezzem már meg. Miért az az első kérdés az új dolgozótól, hogy "Na és barátnőd van, vagy már feleséged? Hány gyereketek van?" Erre a kérdésre mit szeretnétek válasznak egy meleg férfitől? Mert ha őszintén elmondja, hogy x éve együtt él egy másik férfivel aki az élettársa akkor már azzal jöttök, hogy a munkahelyre nem való a szexualitás. Vagy akkor a meleg embernek ilyenkor "illik hazudni"? Persze akkor meg jönnek a kombináló kis Kupidók akik egyből össze akarják hozni az illetőt a Julikával a könyvelésről vagy a Marikával a raktárból. Mert hát milyen szép pár lennének. Vicc az egész.


Hogy a kérdésre is válaszoljak. A nemzetözi nagy cégeknél ez általában nem okoz problémát. Persze mindenhol lehetnek kivételek pro és kontra is. Ha nem akarsz hazudozni akkor válaszolj őszintén ha kérdezik. Ha gond van belőle akkor legrosszabb eseten keresel másik melót.

2019. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!