Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kiégés ellen mit lehet tenni?

Kiégés ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

29 vagyok villanyszerelő összességében a pénzel megvagyok elégedve de nincs időm semmire meg nem is itthon dolgozom de mivel sokat hiányoztam kirúgtak ..Vannak olyan napok h nem bírok bemenni azt érzem ez rosszabb a halálnál ez olyan mint a rabszolgaság semmi motivációm örülök ha pihenhetek s. De ez már egy jó ideje így van.Ha választhatnák inkább nem születnék meg nem éri meg többet kel szenvedni mint amit ér...

Ti hogy vagytok ezzel?



2019. máj. 19. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ti hogy vagytok ezzel?"



Hát, nem így. Olyan szakmát választottam magamnak, amit szeretek csinálni, és pár éven belül saját vállalkozást csinálok ebből.


Persze, vmikor csináltam én is robot melót, megértem a helyzeted. Van egy mondás, ha nem szereted, ne csináld. Válts pályát és szakmát.

2019. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én beveszem a le... tablettát
2019. máj. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A váltás lenne a legjobb de előtte vagy egy év pihenés .. kéne min.. nem emberi ami a világban folyik de én is tehetek róla ..

Azt a leszarom tablettát beszoktam venni s olyankor nem megyek be de a vége mindig érzékeny búcsú vagy engem készítenek ki és felmondok.

Így utólag szívesen spekulánsnak vagy politikusnak mennék :)))

2019. máj. 20. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!