Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek lenne rá kereslet?...

Szerintetek lenne rá kereslet? Adjak fel hirdetést?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


25 éves vagyok nő vagyok , gyors és gépíró szakmával .

Jelenleg háztartásbeli vagyok ,mert megszünt a cég ahol dolgoztam - mindezt gyed alatt.

Kislányom 4 éves ,kiscsoportos és nagyon sokat beteg.. nem nagyon találtam olyan helyet ahol ezt tolerálnák.

Kistérségben lakunk ,többnyire idősemberek és pályakezdő fiatalokkal.

Arra gondoltam ,hogy feladok egy hírdetést ,hogy önéletrajz és hivatalos dokumentumok megírását vállalom( pl leszázalékoláshoz ,vagy segélyhez, esetleg navos iratok stb ) .

Szerintetek lenne ilyesmire kereslet ? És ha igen ,milyen árszabásban ?

Koszonom.



2019. máj. 20. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem
2019. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Még létezik gyors és gépíró "szakma"???

A 68 éves édesanyám fiatalkorában valóban volt ilyen, akkor kereslet is volt rá, hisz nem volt számítógép, hogy mindenki tudjon gépelni. Még nekem is volt gépírás órám (már szgépen), de nem önálló szakmaként, pedig én is öregebb vagyok nálad ~egy tízessel.

2019. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, a fiatalok már egyedül is tudnak ilyen doksit csinálni, az idősek megkérik a fiatalokat.

Nyelveket beszélsz? A fordítás, magántanárkodás lehet jó ötlet.

Van valami végzettséged, munkatapasztalatod? A gépírás magában elég sovány, manapság már sokan tudják és annyira nem is fontos (el se hiszem hogy még ilyen képzést adnak magában).


Ha van titkárnői, stb tapasztalatod a virtuális asszisztensi pozíció lehet jó, de ehhez azért széleskörű látókör kell, nem csak gyorsírás.

2019. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Középfokú angolom van , és felhasználói szintem kezelem a word programokat.

Eltudnék helyezkedni ,de sokat beteg a lányom :/

2019. máj. 20. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Még ha fel is adsz hirdetést, a NAV lecsaphat Rád. De szerintem sincs erre kereslet, akinek van esze, az elmegy a hivatalba, ott segítenek. Nyilván hivatalfüggő, de ha normálisan megy be, nem hőzöngve, akkor segítenek ilyet-olyat megírni.

Távmunka? Fogalmam sincs, hogy milyen témában.

2019. máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a baj az elképzelésedben, hogy manapság már szinte mindenhez van formanyomtatvány - csak ki kell tölteni a rubrikákat. A leszázalékolásnál is így van, meg pl. a prfession.hu-n is van önéletrajz minta - szóval 2-3 perc, kitölti az ember, nyomtatásra rákatt és kész.
2019. máj. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki meg tudná fizetni, az meg tudja ezeket csinálni 2 perc alatt.
2019. máj. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Minden letölthető, megkereshető a neten 2 perc alatt. Önéletrajz sablon is.
2019. máj. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!