Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen Mekibe, KFC-be vagy...

Milyen Mekibe, KFC-be vagy Burger Kingbe dolgozni?

Figyelt kérdés
Nyári munkát keresgélek és ezek ahova biztos mehetek mert csak 16 éves vagyok. Jó munkahelyek így nyári munka időszakára? Mik a tapasztalatok?
2019. máj. 20. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Főnök és társaság függő, a munka kb. ugyanaz mindegyiknél.
2019. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És milyen a munka? Tehát miket kell csinálni? Hogy vannak a szünetek stb stb.
2019. máj. 20. 15:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Elvileg a burger king a legjobb....bár szerintem mindegyik pocsék. a KFC meg a pizzahut az ugyan az amrest kft. A többi jó kérdés.
2019. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik se jo. Porges ezerrel ahogy en kivulrol latom oket, fizu keves a munkahoz kepest. Ahhh nem. Annyira utalom ezeket a multikat, fonom tulaj eves szinten bezsebeli a 1 milliardot , a dolgozoknak meg kiszurjak a szemt havi 200 ezres fizuval
2019. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
akkor tudnál ajánlani valami jó nyári melót amit 16 éves is végezhet? Sajnos sok helyen a korommal van a baj mert hogy túl fiatal vagyok.
2019. máj. 21. 19:41
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, Pl. Ezt. És ez nettó 10 ezret egy napra.

Tehát 20 napra nettó 200 ezer és még csak megszakadni sem kell.

Nagyon szívesen!

[link]

2019. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nyári munkát kértem, de ez időszakos munka. Nem egy-egy napra mennék, hanem folyamatos egy/két műszakba.
2019. máj. 21. 20:00
 8/11 anonim válasza:

rabszolga munka

és sz art se fizetnek (bár már felemelték egy ideje úgy tudom)

én három hónapot bírtam a mekiben, soha többet

2019. máj. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Ne hallgass rájuk.... Én is 16 évesen kezdtem el dolgozni, most töltöttem 18-at, diákmunkának a meki tökéletes. Rugalmasak nagyon, ha látják, hogy komolyan veszed, és nem csak "szarsz rá", akkor nagyon kedvelni fognak a dolgozók, és segítőkészek lesznek! :)

Lehet, hogy pörgős, de közel nem rabszolga munka. Szerintem.

Mekiben attól függ, mit kell csinálni, hogy melyikbe mész, biztos tapasztaltad, hogy kétféle van, az egyik az, amelyiken képernyőn tudsz rendelni, másik meg az, amelyiknél csak kasszánál. Melyikbe mennél?

2019. máj. 24. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

itt csak kasszás van.

Székesfehérvár.

16 évesen lehet kasszázni? Én úgy tudtam nem lehet. De ha kehet akkor az szupi.

Gondolom nem kell pörögni állandóan nem? Vannak időszakok mikor lazább. Ha mégis folyamatos pörgés akkor meg nem fizikai munka annyira tehát nem olyan fárasztó. Múlt nyáron tojás üzembe dolgoztam és az nagyon kemény volt nagyon szar fizuért.

2019. máj. 26. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!