Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 170. 000 Forint mennyire...

Nettó 170. 000 Forint mennyire reális Budapesten, végzettség nélkül egy kisebb irodában ügyintézőként 2 év munkatapasztalattal, úgy, hogy nyelvet sem kell használni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 18:08
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen.
2019. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 Miss Endzsi ***** válasza:
94%
Nővérem is ennyit keres irodában Pesten, érettségivel. Az angol miatt vették fel.
2019. máj. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
94%
Reális.
2019. máj. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem csoda vagy lehet, minimálbérért nem vállalná senki a munkát. Mindenesetre másnak ne említsd a fizetésedet, mert iszonyat irigyek az emberek.
2019. máj. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
36%

Kevés. Egy gyorsétteremben fizetnek így Budapesten, 0 felelősségű munkára.


Béna irodai fizetés.

2019. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
93%
Végzettség nélkül, kényelmes irodában kisegítő rangban teljesen megfelelő fizetés. Általában ha nincs egyetemi végzettség vagy szaktudás nem is adnak többet.
2019. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
35%

"Végzettség nélkül, kényelmes irodában kisegítő rangban teljesen megfelelő fizetés. "


Mi benne a megfelelő? Szobát bérelni elég, tengődni. Mi ezen a megfelelő?


Max. annak jó aki előtte éhezett.

2019. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
68%

#7-es: Mit vársz? Hogy kétszer annyit adjanak végzettség nélküli, szakmunkát és nyelvet nem igénylő munkára?


Szerinted egy ügyintéző kitermeli általában a nettó bérét? Mert általában ráfizetésesek, az anyagi hasznot más keresi meg.

Szerinted ilyen kényelmes munkakörben nincs túljelentkezés? Kényelmes irodai melóra tömegével jelentkeznek emberek, biztos lehetne találni szűkös határidőn belül olyat, aki olcsóbban is elvállalná, Pesten is. Nem mindenki bérel ingatlant valaki örökölt/szülővel él, neki még a bérminimum is megteheti azért hogy cserébe kényelmes irodában tengethesse hétköznapjait.

2019. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
20%

"em mindenki bérel ingatlant valaki örökölt/szülővel él, neki még a bérminimum is megteheti azért hogy cserébe kényelmes irodában tengethesse hétköznapjait."


Én ezt értem, azt érzem röhejesnek hogy ezt egyesek egyenese kiváló ajánlatnak érzik.


Egy mekisfiú keres így.


DE legyetek a főnök úr csicskásai akkor ennyiért irodában ,egészségetekre.

2019. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem érzem jónak, de kíváncsi voltam mások véleményére. Mégis mire fel kérhetnék többet, ha nincs felsőfokú végzettségem? Rendben van, hogy ennyit keres egy mekisfiú, de dolgozik hétvégén, illetve esténként is, ami viszont nem valami jó, inkább az éhbéres iroda...
2019. máj. 20. 19:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!