Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 170. 000 Forint mennyire...

Nettó 170. 000 Forint mennyire reális Budapesten, végzettség nélkül egy kisebb irodában ügyintézőként 2 év munkatapasztalattal, úgy, hogy nyelvet sem kell használni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 18:08
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
18%

Selyemmókuska, én nem akartalak bántani. Félreértesz. Pont arról beszélek hogy ne menj el ennyiért ilyen munkára.


Mert ez a legalja a munkaerőpiacnak itt. Érted mókuska? :)


Gondold át!

2019. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:
Csak azt értsd már meg, mókuska, hogy ha ilyen jellegű munkát szeretnék végezni, nem nagyon adnak többet máshol sem, amíg csak egy érettségim van. :)
2019. máj. 20. 22:18
 23/60 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem adnának, mert mondom hogy ez mekis fizetés itt.

Te nem szeretnél félrerakni meg ilyenek? :)


Igen, csak érettségid van, és? Akkor máris tengődnöd kell?


Ezen gondolkodj el kicsit kiscsibém! :)

2019. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:
Igen? És hol? Mint mondtam, sem a mekiben, sem más vendéglátóhelyen nem szeretnék robotolni 3 műszakban, úgy, hogy hétvégém sincs.
2019. máj. 20. 22:21
 25/60 anonim ***** válasza:
35%

A mekis meló se 3 műszakos amúgy. Rémeket látsz.

Hasonló irodai munka is biztos van többért, ez nagyon a munkaerőpiac alja ebben a drága városban, ahol munkaerőhiány van.

De vannak pl. raktári melók, azok jobban fizetnek általában, sokuk 200+ nettó.


Én csak annyit érzékeltetek veled hogy ez a 170 nettó, az a segédmunkás színvonal itt.

2019. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
15%
Hétvége miért olyan fontos amúgy hogy szabad legyen? Azt írod pasid sincs. Miért olyan fontos???
2019. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:
Az irodai, végzettséget nem igénylő munkáknál abszolút nincs munkaerőhiány, mert nem tartogat meglepetéseket a beosztás, kényelmes. Raktári munkát is kihagynám. Nyilván azért járok egyetemre, hogy később több lehetőségem legyen, nem ennyiből terveztem vegetálni életem végéig. A hétvége nekem fontos. Egyrészt akkor vannak óráim, másrészt egyszerűen csak nem vagyok hajlandó hétvégén dolgozni, pénz ide, vagy oda. De nem vitatkozom veled tovább inkább, mert buta vagy, mint az éjszaka.
2019. máj. 20. 22:32
 28/60 anonim ***** válasza:
17%
Ok. Akkor buta vagyok. Nem csoda hogy pasid sincs, ilyen előítéletes embert...
2019. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ennyi reális (sajnos, mert nem az árákhoz képest).


Nagy különbség a mekihez képest, hogy oda lasszóval fogják az embereket (magyarul vonzó szintre kell emelniük a fizetést), míg képzetlen, nyelvet nem beszélő asszisztens kislányból jelentkezik egy ilyen kényelmes irodai melóra 300, és ez lenyomja a fizetéseket.

2019. máj. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
Teljesen reális
2019. máj. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!