Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyha nem kapok munkát arról...

Hogyha nem kapok munkát arról csak én tehetek?

Figyelt kérdés

Nincs ismertségem,nincs olyan aki valahová betesz vagy akármi. Neten probálok miután megszereztem a szakmámat több kevesebb sikerrel állást találni.

De 5 éve már csak alkalmi munkákat találok, vagy munkaközvetitőn keresztül , és nem fizetik a tbt sem, vagy nem jeleznek vissza,ha valahová jelentkezek. Két szakmám van az egyik logisztikai ügyintéző nem dolgoztam még benne. A másik parképitő és fenntartó technikus.

De sehol nem alkalmaznak, pénzem meg nincs kitanulnk egy 3at. Azért valasztottam ezeket mert szabadban szeretek dolgozni, logisztikait meg azért mert dolgoztam raktárban.

De nincs munka. Es pesti vagyok és igy se. Csak munkaközvetitő neten ugyanazok a munkák vannak 1000 szor meghirdetve. Pesten!! Kiszurják az ember szemét nettó 900 ft/órás munkákkal és stb.

Hogy lesz igy jövőm?

26/f


2019. máj. 21. 08:00
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
94%
Akadjunk már le arról a tévhitről, hogy csak protekcióval lehet jó állást találni. Ez mindig is a bénák kifogása.
2019. máj. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
91%
Nettó 250hez nem protekció kell, hanem pár év releváns munkatapasztalat.
2019. máj. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
96%

"150 ezerből önálló életet nem lehet élni. Olvassatok már a szövegek között."


Akkor meséld már el hogy most miből élsz meg? Szülőkön élősködsz, és közbe pöffeszkedsz hogy te 250 alatt nem mész el sehova, mert "nem lehet belőle megélni"?

2019. máj. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
86%
Ezt a gyökeret :D
2019. máj. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most mit csinálsz amúgy?
2019. máj. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor azt érdemes átgondolni, hogy akarod-e tényleg így csinálni amíg el nem éred a nyugdíjkorhatárt. Ha nem, akkor valamin lehet, hogy változtatnod kellene. Személy szerint én fiatalkori rossz döntések miatt 25 évesen fejeztem be a főiskolát, de 26 éves korom óta folyamatosan dolgozom (1-2 hónapos szünetek voltak csak néha az elmúlt 13 évben).
2019. máj. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
Tehat akkor hogy valaki boldoguljon az eletbe diplomat kell szereznie?
2019. máj. 21. 11:43
 18/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül kell diploma - sok sikeres vállalkozónak sincs diplomája.

AKARAT kell és nem kifogások keresése, meg nem megyek el enyniért dolgozni.

Tudásod nincs, csak "igényeid".

2019. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%

Egy mondatod mutatta meg kiválóan a hozzáállásodat:


"Sokan tudnak már felsőfokon angolul meg németül."


Ez egyébként igaz. Pont ezért nem azt jelenti, hogy ne lenne érdemes megtanulni, hanem azt, hogy egyértelműen hátrányba kerül, aki nem beszél nyelveket. És ez a logisztikára pont úgy igaz, mint a közgazdaságtanra vagy az ITre. Nem a diploma kell, hanem munkatapasztalat és nyelvtudás, na meg dolgozni akarás.


A fizetési igényed add le mondjuk nettó 200ra, aztán szépen fog majd emelkedni az évek során. Az csak mese habbal, hogy a kezdők nettó 250et keresnek (az au átlagfizetés környéke amúgy)

Jah, és csakis a logisztika.

2019. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez csakis a te hibád. Ahhoz, hogy 250-et keress kell 2-3 év munkatapasztalat, amiben kevesebbet fogsz keresni. Ha ebben az időben inkább csak a szüleiden élősködsz a büdös életben nem lesz meg a kellő munkatapasztalatod a magasabb fizetéshez.

Ha ezt komolyan képtelen vagy felfogni, akkor remélem éhen halsz.

2019. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!