Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyha nem kapok munkát arról...

Hogyha nem kapok munkát arról csak én tehetek?

Figyelt kérdés

Nincs ismertségem,nincs olyan aki valahová betesz vagy akármi. Neten probálok miután megszereztem a szakmámat több kevesebb sikerrel állást találni.

De 5 éve már csak alkalmi munkákat találok, vagy munkaközvetitőn keresztül , és nem fizetik a tbt sem, vagy nem jeleznek vissza,ha valahová jelentkezek. Két szakmám van az egyik logisztikai ügyintéző nem dolgoztam még benne. A másik parképitő és fenntartó technikus.

De sehol nem alkalmaznak, pénzem meg nincs kitanulnk egy 3at. Azért valasztottam ezeket mert szabadban szeretek dolgozni, logisztikait meg azért mert dolgoztam raktárban.

De nincs munka. Es pesti vagyok és igy se. Csak munkaközvetitő neten ugyanazok a munkák vannak 1000 szor meghirdetve. Pesten!! Kiszurják az ember szemét nettó 900 ft/órás munkákkal és stb.

Hogy lesz igy jövőm?

26/f


2019. máj. 21. 08:00
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

Ha logisztikai ügyintézőként nem tudsz elhelyezkedni az csak a te hibád.

Egyébként meg ha 250 ezret akarsz keresni nyugodtan elmehetsz vmilyen nyugat-magyarországi gyárba sorra dolgozni. Ott simán megkeresel ennyit.

2019. máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:
Jolvan hasznalhatatlan valaszok. Koszonom szepen.
2019. máj. 22. 12:38
 43/52 anonim ***** válasza:
Igen csak a te hibad, remelem ezt tudod használni :)
2019. máj. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom kérdező, de rajtad nem tudunk segíteni.

Úgy nem lehet használható választ adni hogy mindenre csak a kifogásokat gyártod.

2019. máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:

Igen igy lehetne segiteni: Kerdezo en tudnek segiteni pl tippeket arra hogy hogyan lehetne allashoz jutni,internet es fejvadaszos hirdetesek nelkul. Olyan ceghet ahova felvesznek. Ha nem is most nagy fizetessel de tapasztalat szerzes, meg kesobb emelik a fizetest is.



Nem nem ilyen segitseget kaptam ,hanem olyat hogy menjek gyarba, en tehetek errol, bena vagyok, miert nem tanulok ki, 20 idegen nyelvet es annal is tobb szakmat es stb. Tehat nem valaszokat kapok a kerdesemre. Akkor minek irtok? Hogy belem rughasshatok,? Ilyen a Magyar ember? Rugjun bele embertarsainkba.

2019. máj. 22. 14:07
 46/52 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg választ és tippet kaptál. Csak hát ezek se nagyon dolgozódtak fel az agyadban.
2019. máj. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
Figyelj sajnos felteteleztuk hogy tenyleg tenni akarsz nem csak rinyalni, bocsanat, igy sajnos nincs jovod es erről egyedül te tehetsz, senki más
2019. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál válaszokat, neked egyik sem tetszett, mindennel valami baj van, mindenki hibás, az egész magyarság, csak te nem. Itt csak te vagy tökéletes és mindenki más a hülye.
2019. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

Én is azt tudom mondani, hogy az ismerősös munkát felejtsd el.

Direkt nem kerestem ezen a módon soha. Igenis lehet munkát találni akkor is ha nem ismersz senkit. Állás kereső honlapok nem véletlen vannak.

2019. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
A kérdező kb azzal a válasszal lenne boldog, hogy "itt a szamom, hívjál fel, holnap kezdhetsz, 300 nettót fizetek".
2019. máj. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!