Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keresel és mivel...

Mennyit keresel és mivel foglalkozol?

Figyelt kérdés
Melyik városban, milyen végzettséggel?
2019. máj. 21. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Itt aztán biztos valós dolgokat fognak írni a kommenthuszárok
2019. máj. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Hetente van 3-4 ilyen kérdés, de érdekes, a kérdező sosem jár elő jó példával, és írja le, vele mi a helyzet.
2019. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Ha leírom, hogy Budapesten vagyok zenei producer - amit amúgy bárhol csinálhatnék a világon ahol van internet - és csak egy érettségim van 7 számjegyű havi bevétellel, akkor azt ugyan ki hiszi el? Még le is leszek pontozva. Úgyhogy Budapesten egy multinál vagyok sales-es, kereskedelmi diplomával, nettó 210-ért. Úgyis mindenki azt ír be és azt hisz el amit akar. Nincs értelme ezeknek a kérdéseknek.
2019. máj. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

Egy jó network marketing céghez csatlakozva, emberek százainak, közvetve ezreinek segítve, felépítettem egy hatalmas üzletet.



Havonta hétszámjegyű jövedelmet hoz, s az egyestől sokkal magasabb számmal kezdődik. Hamarosan nyolc számjegyű lesz a havi pénz.



Abszolút elégedett vagyok. Nincs jobb annál, mint amikor azt látod, hogy több tucatnyi barátodnak sikerült nagyságrendekkel jobbá tenni az életét. Boldog és hálás emberekkel vagy körülvéve, akik nélküled teljesen máshol lennének. Azonkívül emberek ezrei áldják a neved, mert közvetve bár, de segítettél megvalósítani az álmaikat.


A város Budapest-Balatonfüred, de bárhol lehetne a világon, hisz többnyire online dolgozom, tehát nem vagyok helyhez kötve. HA szigorúan kiszámolom, évente több napot vagyok külföldön, mint otthon.


Most is épp Skandináviában utazgatunk, hisz két hete volt egy céges rendezvényünk Stockholmban, s szánunk egy kis időt, pár hetet Skandinávia felfedezésére.


Végzettség? Van. Elég sok. Csakhogy, ehhez a munkához egyik sem kell feltétlenül.

2019. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
53%

Hú várj, mi erre a sztenderd válasz?


Megvan! Hogyaszongya:


9998237724743734 trilliárd dollár hetente

17/F mérnök orvos közgazdász menedzser bankár programozó vállalkozó vagyok!

2019. máj. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4-es te nem unod még ezt a szar szöveget beirogatni minden kérdés alá?
2019. máj. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

#6


Nyilván összekeversz valakivel. :)


Én ugyanis csak tényeket írok le. Olyan tényeket, melyek bármikor ellenőrizhetőek.


Elhiszem, hogy a te kis nyomorult életed szar ahhoz viszonyítva, amit én élek.


Még nem késő, beleteszed azt a 20 évnyi munkát, amit én beletettem, s akkor neked sem kell irigykedned azokra, kik valamit elértek az életben.


Te itt "szarozol", a nézőtéren pedig több ezer ember tapsol nekem. Ez jól mutatja, hogy a hiba nem az én készülékemben van :)

2019. máj. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

232.000 (nettó)

Budapest, bölcsészdiploma.

25n

2019. máj. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

#7-es menj már a fa***ágoddal! Ugyanezt a nyomorék szöveget írtad már egy csomó kérdés alá... erre írtam, hogy nem unod-e még.

Szerintem neked max a fejedben tapsolnak maximum.

Egyébként honnét veszed hogy nekem szar az életem? Miből gondolod ezt? Nem írtam ,hogy irigy lennék rád, se azt, hogy érdekelne, hogy te hogyan élsz. Pont leszarom. Viszont ezt a sablon választ amit megadtál millió kérdés alatt szerepel. És kezd unalmas lenni.

Egéybként meg ha annyira jó életed lenne, akkor nem írogatnád mindenhova a kitalált mesédet és nem foglalkoznál ilyen dolgokkal.

2019. máj. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gggTt válasza:
319.000 nettó Budapest, Technikusival nehézgép szerelő
2019. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!