Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valakinek van információja...

Valakinek van információja arról, hogy a Jófogás ügyfélszolgálati részlegén a dolgozók a céges laptop mellett milyen típusú céges mobiltelefont kapnak? Iphone pl?

Figyelt kérdés

A kérdés miértjét nem magyaráznám,mert hosszú és összetett. (Nem, nem ez alapján akarok oda menni dolgozni)

Ha esetleg valaki tudna segíteni, az nagyon nagy segítség lenne egy fontos dologhoz!

Köszönöm!



2019. máj. 21. 10:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
A nagy IT cégek sem adnak iPhonet a pórnépnek. Akkor szerinted?
2019. máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha az kell, hogy naponta több tucatszor küldjenek el az anyádba csak dolgozz ügyfélszolgálaton
2019. máj. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Jaj utolsó.... Olvasnád el a kérdés alatti szöveget. Mondtam, hogy nem azért kérdezem, mert oda szándékozok menni dolgozni. Teljesen más okok miatt érdekel, aminek köze sincs a munkához.

Bölcsebb lettél volna, ha inkább csendben maradsz. Bár a értékeléseidből látszik is, hogy borzalmas hasznos válaszokat oszthatsz máshol is.


Első! Köszi az értelmes választ. Én is így gondolom, csak szeretnék róla meggyőződni.

2019. máj. 21. 16:26
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem mész oda dolgozni akkor meg mi a fax közöd van hozzá mit kapnak az ottani dolgozók?
2019. máj. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Taknyos unatkozó 12 éves :)
2019. máj. 21. 21:13
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Csak tudnám, engem miért kellett lepontozni: a kérdésre válaszoltam, és valszeg a válaszolók közt egyedül vagyok, aki kapott már céges telefont. Gyökerek.
2019. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Közepes IT cégnél vagyok, mindenki 6s alma telefont kap. A recepciós is.


Persze szegény kérdezőn ez nem segített, bocsánat...

2019. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én csak az értelmetlen választ pontoztam le, a többieknek ment a zöld.


Azért hátha erre téved valaki aki konkrétan tudja a Jófogásnál mi a helyzet :)

2019. máj. 22. 08:00
 9/15 anonim ***** válasza:
Az a baj a kérdés maga is teljesen értelmetlen. Kár, hogy nem lehet lepontozni
2019. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hálistennek' téged viszont le lehet! ;)
2019. máj. 22. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!