Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kereshetem a Munkahelyet...

Kereshetem a Munkahelyet újra? Úgy volt fel vesznek dolgozni de tegnap nem válaszolt az utolsó emailre a főnököm. Nen zaklatom ha fel hívom?

Figyelt kérdés
Be ajánlottak egy intézménybe dolgozni, meg beszéltünk mindent csak be kelett fejeznem a képzést ahova jártam. Tegnap kaptam meg a bizonyítványt arra vártunk, írtam is a főnöknek és írta, hogy nagyon örül neki mikor tudok be menni? Írtam, hogy bármikor mikor jó neki. Erre már nem kaptam választ. Meg gondolták volna magukat? Pedig nagyon vártak, hogy végezzek. Mikor keressem újra ha nem ír?

2019. máj. 21. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem ír 1-2 napig, akkor hívd fel és kérdezd meg, hogy mi a helyzet a dologgal. De egy valamire való főnök azért tájékoztatja az embert akkor is ha nemleges a válasza
2019. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel, hogy megvan a bizonyítvány, végeztél a tanfolyammal, szeretnéd kérdezni, hogy mikor kezdhetsz? Lehet, elfelejtette, elment szabira, stb. Hívd fel, ha felveszi rendben, ha nem, akkor még próbáld meg másnap. De ne rögtön hívd fél óra múlva...
2019. máj. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!