Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az "adminisztratív gyakornok"...

Az "adminisztratív gyakornok" a titkárnői pozíciót jelenti szépen megfogalmazva?

Figyelt kérdés
Behívtak interjúra egy big4 céghez, de sejtem, hogy titkárnői feladatok lennének majd. Nyilván egyetemistaként ne legyenek nagy elvárásaim, de nekem akkir ia túl általános ez megfogalmazás.
2019. máj. 22. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lótifutira tippelnék leginkább, esetleg besegíteni az irodavezetőnek.
2019. máj. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A big4 cégeknél még a kezdő diplomásoknak is az alja munka jut. Csak azért vállalják el mert jól mutat az önéletrajzban és ha eleget gályáznak akkor talán értelmes munkát is kapnak.
2019. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez valójában R1 munkatárs akar lenni, vagyis: ide eredj, oda eredj. Másold le, írd meg, vidd át, hozd ide, fogadd a tárgyalópartnert, kísérd ide a tárgyalóba, hozz ásványvizet - gyorsan, gyorsan, mit állsz még mindig itt, nem ezért fizetünk, csináljad már, miért nincs még kész, nem hiszem el.

Rettenetes, lélekölő csicskamunka, de legalább irodában vagy, nem a szabad ég alatt vagy zúgó-csattogó gépek között, nappal kell dolgoznod, nem mikor milyen műszakokban és a hétvégéid is nagyrészt szabadok.

2019. máj. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Biokávéfőzőt keresnek, beceneve tefuss, te fuss ide, te fuss oda.
2019. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor rosszabb, mint amire számítottam :D
2019. máj. 22. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül azonos a titkárnői munkával.
2019. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!