Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez a fizetes...

Szerintetek ez a fizetes elvarhato Budapesten, vagy tulzott?

Figyelt kérdés

Erdekelne, hogy egyaltalan milyen lehetosegeim lennenek otthon.


kulfoldi uzleti diploma, kulfoldi fel eves / 1 eves / 3 eves logisztikai/uzleti tapasztalat.


- netto 350-400+

- napi 1500forint kafeteria

- utazas legalabb 60%-ban tamogatott

- egeszseg biztositas / egeszseg biztositas

- magan nyugdij megtakaritas


Fel evi fix fizu emeles.



2019. máj. 23. 13:44
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
egeszseg biztositas / egeszseg lartya
2019. máj. 23. 13:45
 2/17 A kérdező kommentje:
kartya, bass*us nem megy a gepeles
2019. máj. 23. 13:45
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első sor okés lehet, a cégtől és a pozíciótól függően. Nyilván nem egy kis cégnél.

A többi irreális. Az egészségbiztosítást nem is értem. Van mindenkinek, aki dolgozik. Napi cafeteria nincs.

2019. máj. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez igen, simán:


"- netto 350-400+


- napi 1500forint kafeteria


- utazas legalabb 60%-ban tamogatott"


Ha ezzel "- egeszseg biztositas / egeszseg biztositas


- magan nyugdij megtakaritas"


Magánbiztosításokra gondolsz, akkor sanszos, hogy nem.


Ez viszont: "Fel evi fix fizu emeles.", na ezzel fel sem vesznek/kiröhögnek, már a HR-nél.

2019. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Az alapbér még csak csak, de ennyi juttatást pluszba max felső vezetők kapnak.
2019. máj. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"utazas legalabb 60%-ban tamogatott"


Honnan? A szomszéd kerületből vagy Szegedről? Szerintem egyébként lehet, de nem szeretik.


"egeszseg biztositas / egeszseg biztositas"


Ha a cégnek van valamelyik magánkórházzal szerződése akkor kap a takarítónő is, egyébként senki, csak állami TB-t.


"magan nyugdij megtakaritas"


Ugyanaz, mint az előző pont. Ezeket céges méretben értékesítik az alkuszok, de nem fognak külön a kedvedért magánnyugdíj pénztárat keresni és fizetni. Ezek különben is olyan dolgok, hogy Magyarországon nem vagy előrébb azzal sem, ha a cég fizeti, mintha a saját keresetedből te magad perkálnád ki.

2019. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

"Fel evi fix fizu emeles."


Ez meg olyan dolog, hogy amíg nem telt le a próbaidő addig nem adnak senkinek semmilyen garanciát, de egyébként meg reális. Sőt, az induló fizetés is lehet magasabb, ha pl. nem BSc hanem MSc diplomáról beszélünk és nem csak az Excelben toszogat számokat valaki.

2019. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak én nem értem ezt a fél-1-3 évet? Most akkor melyik? Mert nem mindegy :)


Ha a 3 év, 1-2 idegen nyelv plusz magyar megvan, akkor a 350-400 nettó reális.

45 ezer cafeteria egy hónapra elég magas, 30-35 reálisabb.

Életbiztosítás nagy multiknál előfordul, betegbiztosítást én csak 1 cégtől kaptam eddig, máshol kedvezményesen vehettél a szerződött partnertől (aki az éves vizsgálatokat csinálta).

Magánnyugdíj megtakarítást általában a cafeteriából kérhetsz, a jelenelgi munkahelyünkön nekünk van rá lehetőségünk, jó is a konstrukció, csak mi meg hamarosan lépünk le az országból szóval nem használom ki. :)


Fél éves emelés, totál irreális.

Éves 3-4%, ha szerencséd van.

2019. máj. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A kafetéria adózása megváltozott, azóta szinte semmi sincs, csak SZÉP kártya. Ha munkanapokra akarsz 1500at, annyi megvan, több nemigen. A többi választható elemtől a cégek 90%-a megszabadult, mert már nem kedvezményes.

Magánnyugdíjat /EP t fizethetsz magadnak nyugodtan.

Céges szinten lehetnek extrák, de véletlenszerű hogy egy adott cégnél mi van. Csak a te kedvedért nem fognak változtatni. Balesetbiztosítás szokott lenni esetleg Medicover.

Utazás változó. De szerintem egy jobb bér azt simán fedezi.

Fél éves emelés nem reális. Éves igen. A bónusz is sokat számít amúgy, az lehet negyedévente. Van ahol meg egyáltalán nincs.

2019. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2019. máj. 23. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!