Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes elkezdeni szoftverfejl...

Érdemes elkezdeni szoftverfejlesztői állásokat keresni, ha az ember még a tanulmányait végzi, egyelőre nincs papírja?

Figyelt kérdés

Nem felsőfokú.


Ha az illető sokat tanul, gyakorol, a hello world-nél komolyabb, több nap, akár hét alatt fejlesztett programjai vannak.


2019. máj. 23. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ez a tudok programozni kérdés ugyanaz mint a tudok angolul. Az álláshirdetésben legtöbbször pontosan le van irva, hogy mi az elvárás. Ha úgy érzed menni fog pályázd meg az állást. Aztán a hirdető eldönti, hogy tesz egy próbát vagy nem.
2019. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes, de ha megvan a papírod, magasabb bért fogsz tudni kialkudni. Márpedig a béralku az első egy évre szól.
2019. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy egy évre szól? Nincs ez kőbe vésve, másrészt szerintem suli vége felé a tapasztalat szerzés a lényeg, a fizu másodlagos szerintem.
2019. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És érdemes munkát keresni igen!
2019. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amúgy suliban azt hiszi az ember, hogy a kódolás a nagy agyi meló. Biztos van ilyen hely is persze. De amivel a való életben találkoztam az inkább az volt, hogy addig nehéz eljutni mire az üzleti igényt, folyamatokat pontosan érted. Ha már minden tiszta és csak kodolni kell az a legkevesebb.

Ezt most azért írom, hogy ne aggódj, sokszor nem a prog tudásod a legfontosabb. Azaz akár kevés tudással is alkalmazhatnak és beletanulsz a dolgokba. Saját tapasztalat.

2019. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!