Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tud valamit csinálni?

Tud valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Egy kis családi cégnél dolgozok. A szerződésbe heti 40 óra van foglalva mint munkaidő. Viszont azt szeretnék ha minden szombaton bejönnék még pluszba (persze a 40 órás bérért). Namost, ha én nem jövök be tud valamit csinálni?
2019. máj. 24. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Kirugni
2019. máj. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja igen az lemaradt, hogy a munkaügyiből vagyok kivéve ifjúsági garancia program keretein belül amit elvileg nem tud egyik fél sem felmondani 9 hónapig.
2019. máj. 24. 08:51
 3/8 anonim ***** válasza:
9 hónap utan kirugni
2019. máj. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Kérd a túlórabéredet. Ha meg nem szeretnél bemenni szombaton, nem mész. Végülis te kötöd magad a szerződéshez.
2019. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Túlórapénzt kell kérni. Ha nem fizetnek, mondd meg, hogy bejelented őket a munkaügynél.
2019. máj. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem tud kilépni bármelyik fél, a vállalkozónak nem a személyt, hanem a létszámot kell megtartani támogatott munkaerővel. Szép lenne, ha egy alkalmazott heccből tönkre vágná pl. a gyártósort és nem lehetne helyére mást felvenni, hanem szabadon garázdálkodhatna tovább 8,5 hónapig :-)
2019. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Utolsó: én azt az információt kaptam a munkaügyiben, hogy ha aláírom a szerződést akkor köteles vagyok itt maradni arra a 9 hónapra illetve ő sem küldhet el engem (vagyis de csak visszakell fizetnie a pénzt amit kap utánam stb...)

2019. máj. 24. 13:04
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Vagy fel tud venni a helyedre másik támogatottat is.
2019. máj. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!