Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Profession önéletrajz jó?

Profession önéletrajz jó?

Figyelt kérdés

Profession.hu-n vannak sablonok, érdemes e olyat vagy inkább szerkesszek egyedit? Nem tervező meg hasonló munkához kell.

Illetve a főbb címszavak (pl tapasztalat, nyelvismeret, tanulmanyok) lehet e színes? Világos vagy sötétkékre gondoltam.

Pályakezdő vagyok.



2019. máj. 24. 08:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
En aima europasst hasznaltam eleg volt
2019. máj. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
2019. máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egyedi. Legyen egyszerű, átlátható.
2019. máj. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Amugy arra gondolj hogy kb 2 percig nézik annyi időd van bebizonyitani hogy erdemes vagy az interjúra
2019. máj. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Pályakezdőnek jó mert nincs szakmai tapasztalat. Esetleg az elejére irj két mondatban egy szakmai célt amit az elkövetkező 1-2 évben el szeretnél érni. Erre is találsz példát a neten.
2019. máj. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:)

Igazából én jobban átlátható sablont nem találtam. Az europassról én úgy tudom, hogy az már “nem elég trendi” bár gondolom van, ahol azt is elfogadják.

Tapasztalathoz tudtam írni nyári munkát szerencsére.

2019. máj. 24. 10:17
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Az Europass szerintem jobb, mint a professionös sablonok. De ez igazából mindegy, egyik sablon olyan, mint a másik.


Világoskék ne legyen, nem írunk fehér papírra világossal, mert nem szeretnénk, hogy megvakuljon a főnök, mire elolvassa.a sötétkék jó.

2019. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Az europassról csak azt mondják a hr-esek, oldalak, hogy nagyban felejtős.
2019. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Hát ahogy érzik, én évek óta azt használom, és mindig felhívnak, miután elolvasták. Én ebben nem hiszek, hogy a forma fontosabb, mint a tartalom. Csináltam már egyszer magamnak übermenő grafikus CVt egy olyan pozira, amire ez dukált (kevés voltam szakmailag, és ezt pontosan tudtam is, így ki kellett "pótolni") marhasok melóm volt benne, szép is lett, de fel se hívtak.


Mondjuk a HResek meg az ilyen oldalak azt is mondják, hogy legyen a CVdben fotó. Szerintem ez is baromság.

2019. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a gyors választ.:)
2019. máj. 24. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!