Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Holnapi nap mar nem szeretnek...

Holnapi nap mar nem szeretnek menni dolgozni, a mai nap telefonaljak be hogy holnap mar nem megyek es ezzel egyidejuleg kuldjek egy emailt a cegnek hogy felmondok? Kaptam munkaruhat, belepokartyat, kulcsokat, azokat le kell adnom ilyenkor?

Figyelt kérdés
Felmondás, munka

2019. máj. 24. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen munkakör?
2019. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Probaido alatt vagyok, az kimaradt
2019. máj. 24. 15:49
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

Ez a jó beosztott holnap már nem megy be de még gondolkozik hogy jelezze e ezt.

Bezzeg ha én bezarom a boltot és nem adok végkielégítést.....

Azért fizettem 450ezret mert a kollégának nem tudok már ingyen szállást adni többet .

2019. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Be kell menned leszámolni. Mindent le kell adnod, át kell vetetned. Sőt a felmondásod írásba kell adnod!
2019. máj. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Holnap reggel bemész, és megmondod, hogy csak leszámolni jöttél be.

A munkaruhát nem küldheted vissza emailben. Se faxon.

2019. máj. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az email nem elég. Bemész, viszed minden cókmókod és leszámolsz.
2019. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szombaton vannak munkaugyisek? Azok nem csak hetkoznap dolgoznak? Miert nem eleg az email? Csomo helyen azt irtak hogy ott is lehet jelezni, nyilvan a benti papirokat is alairom
2019. máj. 24. 22:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor hétfőn, mea culpa.


Azért nem jó az email, mert nem tudod csatolni a kulcsokat meg a munkaruhát.

2019. máj. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Annyira azért legyünk már felnőttek, hogy bemegyünk, írásban megtesszük a felmondást, és elszámolunk a céggel.


Ha hétfőn tudsz csak bemenni, és hétfőn már nem lennél próbaidő alatt, akkor e-mailben jelezd a felmondásod, hogy az még "próbaidő alattinak" számítson.


Egyébként az elektronikus úton küldött felmondás akkor vált csak ki joghatást, ha a másik fél nincs akadályozva az elektronikus levél megnyitásában.


Ezt a részét Te nem tudhatod, ezért van az még nagyon messze, hogy a papírformát az e-mail felváltja.

2019. máj. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!