Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Én egy magán válalkozonál dolgozom mint eladó 1 hét mulva eladja a boltot de az uj tulaj atvenne de én 4 hónapos terhes vagyok és az uj tulaj nem szertné ha töle mennék el szülni szóval nem akar utánam semmit se fizetni. Mit tegyek?

November elejére vagyok kiirva 8 és fél év munkaviszonyom van folyamatosan.Ha munkanélküli leszek is kaphatok csed-t,gyed-t,gyes-t?

Keress kérdéseket hasonló témában: kismama

máj. 24. 19:29  Privát üzenet  

A válasz

Az eladja a boltot mit jelent? Fizikálisan a helységet adja el vagy a vállalkozással együtt? Utóbbi esetben a te munkaviszonyodat nem érinti.

Ha csak a helyet adja el, de a cege megmarad, akkor ott továbbra is alkalmazott vagy, ha nem is tud munkát adni.

Amúgy táppénzre is mehetsz.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 24. 21:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
ZARA, mint munkahely?
129. 000 ft a brutto fizum. Elado vagyok papiron 83000 ft. Mennyit fogok igy kapni havonta ha be van dolgozva 1 evem? Ea. Mesdig? 2 eves koraig?
A Főnököm maszek, eladó vagyok nála ha valaki terhes nálunk akkor nem akar fizetni táppénzt és helyette felajánl egy összeget nem tudom mennyit. Lehet ilyet? Én nem szeretném.
Hogy a legcélszerűbb, (legbiztonságosabb) lakáshoz jutni? Ingatlant szeretnénk 3 év albérlet után,70 ezer megy a bérlésre + rezsi. Van egy 2 éves kisfiunk és egy terhes feleségem.
Fél évig nem dolgoztam, munkanélkülin voltam, most kezdtem el dolgozni az új munkahelyemen.1 hetet dolgoztam és kiderült, hogy 1,5 hónapos terhes vagyok! (1. baba) Egy...
Én vettem 2 napja 1 aranyhörcsögöt az eladó azt mondta szerinte terhes mert társaságban volt hímekkel és nőstényekkel is. Hogyan tudhatom meg hogy terhes-e?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!