Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Én egy magán válalkozonál...

Én egy magán válalkozonál dolgozom mint eladó 1 hét mulva eladja a boltot de az uj tulaj atvenne de én 4 hónapos terhes vagyok és az uj tulaj nem szertné ha töle mennék el szülni szóval nem akar utánam semmit se fizetni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
November elejére vagyok kiirva 8 és fél év munkaviszonyom van folyamatosan.Ha munkanélküli leszek is kaphatok csed-t,gyed-t,gyes-t?

2019. máj. 24. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Az eladja a boltot mit jelent? Fizikálisan a helységet adja el vagy a vállalkozással együtt? Utóbbi esetben a te munkaviszonyodat nem érinti.

Ha csak a helyet adja el, de a cege megmarad, akkor ott továbbra is alkalmazott vagy, ha nem is tud munkát adni.

Amúgy táppénzre is mehetsz.

2019. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!