Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Mennyi esélyem van megtanulni egyedül azt, amit az egyetemen nem tanultam meg?

3 éve járok egyetemre, olyan szakra amivel el lehet helyezkedi ha az ember ért hozzá, de eddig csak alibiztem, és az a durva hogy valahogy mégis meglett minden tárgyam. Mostanában sikerült megváltoztatnom a hozzáállásom végre, fegyelmezettebb vagyok, viszont az alap tudásom a szakmában kb 0 amiatt, hogy mindig csak épphogy meglettek a tárgyak, mindig megszereztem valakitől hogy nagyjából mi lesz zh-n, és akkor nem tanultam meg rendesen az anyagot, csak ami zh-ra kellett. Gépészmérnök szakon vagyok amúgy.

Van egy csomó jegyzet, könyvek, CAD oktatóprogramok, szerintetek ha szorgalmas vagyok, be tudom hozni a lemaradást?

Keress kérdéseket hasonló témákban: egyetem, iskola, gépész, gépészmérnök

máj. 26. 13:54  Privát üzenet  

A válaszok
Alapvetően a képességeiden múlik, de kereshetsz hatékony tanulás tréningeket is esetleg, mert az iskolában sok mindent megtanítanak, csak pont azt nem, hogy tanulni hogy kellene úgy, hogy értelme is legyen :)

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 26. 15:32 Privát üzenet
Be, ha hirtelen szorgalmas lettél. Amúgy meg élesben úgyis újra kell tanulni, ami a munkahelyeden kell.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 26. 15:32 Privát üzenet
Az 27,852%

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 26. 16:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretnék megtanulni biliárdozni és gondoltam eljárok gyakorolni egyedül mert azt gondolom úgy jobban el lehet sajátítani, de mindenki szerint gáz egyedül biliárdozni ez tényleg akkora gáz?
Bootcamp felvételi: hogy tudnék egyedül megtanulni programozni? Mi ennek a legjobb módja?
Otthon egyedül mennyi idő alatt lehet megtanulni angolul?
Otthon egyedül megtanulni a felhúzást nem veszélyes?
Ha egyedül akarok megtanulni gitározni milyen könyveket ajánlotok hozzá?
Gépi hímzésbe szeretnék kezdeni itthon mellékjövedelemként. Nehéz megtanulni egyedül/magamtól?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!