Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi egy marketinges átlag...

Mennyi egy marketinges átlag nettó fizetése?

Figyelt kérdés
Ha esetleg elárulnátok a tiéteket (úgyis teljesen anonym ez az oldal) azt nagyon megköszönném.

2019. máj. 26. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Cegtol fugg. En online marketinges vagyok, 1 ev tapasztalattal es netto 170 et keresek
2019. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Függ a cégtől, a területtől, pozíciótól.
2019. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
egyetem után 200-250 minimum
2019. jún. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nettó 180, de csak 2 éve dolgozok ezen a területen
2019. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sajnos kezdőként a marketingeseket nem igazán fizetik meg... tipikusan olyan szakma, ahol sok tapasztalat, és kézzel fogható eredmények után tudsz magas fizetést elérni. Én most diplomázom, nettó 240 ezret fogok keresni. Ezzel egyáltalán nem vagyok elégedett, tekintve hogy egy komoly felelősséggel járó (nem csak online) marketinges pozíciót kapok, de sajnos le kell nyelnem a békát, és minél jobb referenciát kialakítani magamnak. Egyébként érdemes a Photoshopot jól megtanulni, mert úgy sokkal versenyképesebb leszel! :)
2020. jan. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én marketing aszisztensként dolgozom egyetem mellett és nettó 250 :)
2021. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!