Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen állást keressek ha jól...

Milyen állást keressek ha jól kommunikálok de nincs szakmám?

Figyelt kérdés

Nagyon jól kommunikálok, jól tudok beszégetni az emberekkel. Szakmám sajnos nincsen, súlyos betegségek miatt a családi cégben vegetáltam hogy csináljak valamit, ne otthon üljek.

Most kitörnék a nagyvilágba végre 26 évesen. Angolul alapfokon tudok, de sajnos nem vagyok egy szalonképes, megnyerő külsejű férfi, így az üzletkötő, bolti eladó jellegű állásokra nem nagyon vesznek fel, már próbálkoztam.

Mi lehet az a munkahely ahol tud dolgozni szellemi munkát egy ilyen ember mint én? Fizikai munkat a betegségeim miatt nem tudok vállalni sajnos bármennyire is akarom.

Tanfolyamra most nem tudok menni, sürgősen pénz kell vagy utcára kerülhetek. Ha lesz valami állásom ami tetszik akkor majd beiratkozok valahova.


2019. máj. 28. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Minden cégnél ami nem fizikai van tanfolyam, oktatás, van ahol több van ahol kevesebb.


Hirtelen nekem a biztosítós vagy bankszakma jutott eszembe. (sales)

2019. máj. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ssc be keresgelj
2019. máj. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Gátőr.
2019. máj. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha tényleg jól kommunikálnál már rég eladtad volna magad.
2019. máj. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Biztosítós szakma milyen? Nem arról szól hogy ismerősöket kell felkeresni és rájuk beszélni a biztosítást? Nekem a betegségeim és a sok kórház miatt nem sok ismerősöm van!


SSC: oda nem kell diploma vagy különleges nyelv? Most hirtelen megnéztem és németül, törökül és egyéb ritka nyelven beszélő embereket keresnek. De tetszene amúgy. Ha tudnál írni róla valamit megköszönném.


Gátőr nem szeretnék lenni, de ha nincs más és tudsz állást írd meg privátban légyszi.


Ha jól kommunikálnék ... sajnos tapasztalatlan vagyok a munkaerő piacon és furcsállják a sok év üres helyet az önéletrajzomban. A legtöbb boltba meg valamiért nőket keresnek. Jelentkeztem az Aldiba, Lidlbe is, de sajnos kiderült hogy nem csak kasszázni kéne hanem rakodni is, amit a fogyatékosságom miatt nem tudnék csinálni (nagyon gyenge az egyik kezem, fél kilónál többet nem tudok emelni vele!)

2019. máj. 28. 09:56
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha van papír a kezedről, hogy sérült, és jár a cégnek adókedvezmény akkor az uniqa biztos felvesz.
2019. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Számittás technikai cegnel elhelyezkedhetnél pl okmányirodakba valamilyen irodai munka is jo lenne. Pénztáros tesco lidl stb mekibe is keresnek mindig embereket kfc stb ha nincs más egy rövid időre jobb mint a semmi kertészeti munka piaci elado telefonos ügyfelszolgálat pl telekom vodafon telenor légy kreatív sétálgass a városokban és csak nézz körül jonni fognak az ötletek.
2019. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!