Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco pénztárosoknál valós,...

Tesco pénztárosoknál valós, hogy a diák többet keres mint a főállású aki több éve ott van?

Figyelt kérdés

Ezt hallottam ma a Tescoban amikor beszélgetett két alkalmazott..


140 ezres fizetést emlegetett fő állásba, hogy ennyit keres és panaszkodott, hogy a diák többet kap aki lassabb.


Ez tényleg valós? Tudom, hogy a diáknál kevesebb a járulék stb. de valóban megcsinálják ezt? Nem túl fair szerintem.


2019. jún. 7. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem tetszik neki, menjen az Aldiba, vagy máshova ahol többet adnak.

Ezt nem pökhendiségből mondom, hanem mert ez az egyetlen módja hogy a munkáltatót rábírják a magasabb fizetésre.

És van jobban fizető hely!

2019. jún. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

igen, az alapbér valahol ott van (br. 200 körül), Budapesten egy picti magasabb, erre jönnek rá a pótlékok és a cafatéria (ez a diákoknak nem jár)


Ez nem a Tescotól fair-nem fair kérdés, a kormány adja az adókedvezményt a diákoknak.

2019. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 Nem erre gondoltam, engem nem érdekel mennyit keresnek Ő dolguk, csak arra, hogy tényleg többet fizet a Tesco tapasztalatlan diáknak aki csak fogja a sort mint mondjuk 10 éve ott lévő tapasztalt embernek? Ez kicsit fura..
2019. jún. 7. 19:39
 4/12 A kérdező kommentje:
Miért marad ott bárki is így?
2019. jún. 7. 19:40
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
A Tesco ugyanannyit fizet, vagy kevesebbet, csak a rendes dolgozóktól a Viktor többet lop. Bem kellett volna Tescos Marikának megszavazni, azt akkor nem tartanánk itt.
2019. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez nem politikai kérdés.. Ha mást szavaznának meg az se csapná le hirtelen a járulékokat nullára.. vagy ha igen akkor gyorsan csődbe vinné MO-t.
2019. jún. 7. 19:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen!

A diák jobban keres és a pénztáros marika.

Adózás és egyéb, viszont ebből még a kölcsönző is jól jár.


Azért van egyre több tescoban önkiszolgáló kassza,mert nincs ember.

2019. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lóf@aszt nem politikai kérdés. Marika egye meg amit főzött.
2019. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

"Azért van egyre több tescoban önkiszolgáló kassza,mert nincs ember."


Tévedés. Azért van, mert egy primitív robotgép is meg tudja csinálni azt a komoly szaktudást igénylő munkát, amit a pénztárosok végeznek és még bért se kell fizetni neki.

Ebből akinek az íkjúja kicsivel az átlag tesco pénztáros felett van, egyéb következtetést is le tud vonni a jövőre nézve.

2019. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem jobban felháborít, hogy egyetemen a diák magasabb ösztöndíjat kap kézhez, mint amennyi a tanárja bruttó fizetése.
2019. jún. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!