Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Személyes élő szóban fordítói...

Személyes élő szóban fordítói munkáért mennyit kérhetek el óránként egy magánvállalkozótól?

Figyelt kérdés
Anyanyelvi szinten beszélek szlovákul és megkeresett egy vállalkozó ismerősöm, hogy olyan partnerekkel fog dolgozni akik nem beszélnek más nyelven, így felkérne fordítani. Havonta 1 alkalommal eljönne értem és elmennénk egy innen 1.5 órára lévő szlovák városba, ahol a megbeszéléseiken kéne élőszóban fordítanom. Utána hazahoz. Az út 3 óra, a fordítót munka 1-2 óra per alkalom. Ebédet is fizet étteremben azt mondta. Nagyjából egy délelőttöm menne el rá. Összeget nem mondott, mondjak én valamit és majd meggondolja. Mennyit kérhetek reálisan alkalmanként? A munkahelyemen (más terület) leszámolva napi nettó 13.000 forintot keresek. Ismerőseim meg olyan összegeket mondanak (10 ezer / órát kérjek a fordításért meg alkalmanként 10 ezret az utazás miatt, ez így 20-30 ezer per alkalom) amitől elbizonytalanodtam teljesen. Jól jönne ez a pénz, nem akarom elpuskázni azzal, hogy túl sokat kérek. Van más is akit megkérhet.
2019. jún. 7. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
15öt kérnék érte, szerintem az reális.
2019. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
10 ezer nevetséges, 20 ezer baráti, 30 ezer reális. Annyira sokan azért nem beszélnek szlovákul. Angolnál kb fele lenne, japán, kínainál duplája.
2019. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nyugodtan elkérhetsz 20 ezer forintot. Ha számlát adsz neki, akkor meg 30 ezret is.
2019. jún. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg ha soknak találja, még mindig engedhetsz belőle. De szerintem nagyságrendekkel több pénzt hozol a vállalkozásába azzal a fordítással, mint 20-30 ezer forint.
2019. jún. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! 20 ezret mondok neki így, hogy fizeti az ebédet is és nem rossz étteremben. Szerintem korrekt lesz neki.
2019. jún. 8. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!