Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van egy cég ahova korábban...

Van egy cég ahova korábban már jelentkeztem, de elutasítottak. Most ismét jelentkeztem. Szerintetek ezúttal sikerülhet?

Figyelt kérdés
Van egy cég ami nagyon szimpatikus nekem, és nagyon szeretnék ott dolgozni. Tavaly év végén már jelentkeztem, be is hívtak interjúzni ahol jól teljesítettem és fel is vettek volna de a várt megrendelések nem érkeztek meg ezért nem tudtak alkalmazni. Most ismét van náluk álláshirdetés amire jelentkeztem. Szerintetek lehetséges, hogy most sikerülni fog, vagy végleg elfelejthetem azt a munkahelyet?

2019. jún. 10. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2019. jún. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha tényleg akarod akkor minden napo küldj be önéeltrajzot elbb utóbb megunják és felvesznek. Volt ilyenre példa bár az fizikai munka volt.
2019. jún. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenképpen megér - azzal nem vesztesz semmit :-)
2019. jún. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó pont ha újra jelentkezel, ugyanannyi esélyed van mint amikor elsőre jelentkeztél.
2019. jún. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Írj egy szép motivációs levelet ezzel a sztorival, tuti felvesznek.


Mondjuk én olyan cégnél nem dolgoznék, aki visszatáncol egy ajánlattól, de az mindegy

2019. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem magyar tapasztalat, de talán releváns - márciusban jelentkeztem egy nagy pénzügyi multi egyik állására, be is hívtak interjúra. A második kör baromi nehéz volt, sikerült megoldani, de nem volt 100%os, úgyhogy nem engem választottak a végén.


Most nemrég jelentkeztem egy hasonló állásukra, ezúttal tudtam, mire számítsak, célzottan készültem az interjúra, ment is mint a karikacsapás, fel is vettek.

2019. jún. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy behívtak interjúra, nem feleltem meg, végül egy másik cégnél kezdtem el dolgozni. Egy évvel később újra jelentkeztem, hasonló munkára, akkor már felvettek. Az első munka mondjuk olyan volt, ahol pont tudtam gyakorolni azt, amit itt interjún elvártak.
2019. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!