Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lidl, mint munkahely. Vélemény...

Lidl, mint munkahely. Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 éves vagyok, most végeztem kereskedői OKJ-n. Hamarosan el szeretnék kezdeni dolgozni is. Mivel a városomban van egy Lidl, úgy gondoltam, megpróbálkoznék ott, de előtte kíváncsi lennék ottani dolgozók, esetleg ex-dolgozók véleményeire, tapasztalataira. Az interneten eléggé megosztó volt a vélemények aránya. És az is lenne még a kérdésem, hogy melyik a jobb? Esetleg egy ilyen "multinál" dolgozni, vagy inkább egy kisebb üzletben, kereskedésben? Köszi előre is a válaszokat!

2019. jún. 10. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen a főnök és milyenek a kollégák.
2019. jún. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
sz@r
2019. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Másodiknak: kifejtenéd kicsit bővebben kérlek hogy miért?
2019. jún. 10. 20:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem dogloztam ott de nem is tenném. Csak nézd meg, hogy ugráltatják azokat a csórokat, fülükön az a sugárzó f:o:s nincs idő 1 percre sem pisilni kimenni.
2019. jún. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
73%

Aldiról tudok segíteni, egy ember végez 4 féle munkát, tehát te vagy a kasszába,a raktárba a pékáruknál is, és még árufeltöltés is a polcoknál.

Ezt persze mind egyszerre így ha épp a kasszánál van hiány oda rohansz, ha a raktárba oda mész stb.

Túlóra alap dolog ezeknél a cégeknél.

Ha pörgős, energikus,jól terhelhető személyiség vagy passzol hozzád a multi, ha inkább nyugis,pepecselős, munkát szeretsz a kisboltokat ajánlom. Persze ott pénzbe nem kapsz ennyit, de sokan nem bírják egy emberként elvégezni 3 ember munkáját.

2019. jún. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az ALDI nyugodt helynek tűnik, nincs túl nagy hajtás, a pénztárak nagy része soha nem megy, nagyon maximum 2 szokott működni az 5-ből (vagy 6-ból?).

Az árufeltöltés szerintem gyorsan megvan és elég sokan vanna kahhoz képest, hogy nincs tömve vásárlókkal.

Szerintem hely függő, nyilván BP forgalmas részein szar lehet az ALDI és a LIDL egyaránt.

Az itteni LIDL forgalmas és nagyon ótvar, állandó a hajtás, látszik az embereken h eléggé leterheltek.

2019. jún. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mifelénk is nyugisabb bolt az Aldi. Ritkán fordul elő, hogy mind az 5 pénztár nyitva kell hogy legyen egyszerre. A Lidl forgalmasabb, zsúfoltabb errefelé.
2019. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!