Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az miért érdekes egy állásinte...

Az miért érdekes egy állásinterjún hogy havi 200,220 órás túlmunkával mennyit lehetNE keresni amikor a standard teljes állás 160 óra?

Figyelt kérdés

Az miért érv szempont egy munkahelyen állásinterjún hogy havi felvennének havi 160 órába de lehet vállalni csomó túlórát és havi 200- 220 össz órával hű de jól lehet itt keresni:?


De miért érdekes hogy 220 órával mennyit lehet keresni? AZ az érdekes hogy standard 160 órával mennyit lehet. Nem mindenki akarja az életét zombiként bent élni le valaki mást se akar mint letudni a napi 8 órát és elhúzni a családhoz és nem még este 10kor is benn bohóckodni a munkahelyen.


Vagy én vagyok maradi szemléletű?


Ja és a standard havi 160 órára kapott bér az közel sem olyan impozáns mint a 220 órára kapott pótlékolt bónuszolt bér...


2019. jún. 12. 08:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
igazából nem értem, hogy mit akarsz kérdezni
2019. jún. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Az a kérdés mit érdekel engem miért kéne hogy érdekeljen hogy havi 220 órára mennyi kapnék?


Miért feltételezik hogy én 220 órát akarok egy hónapban benn bohóckodni?

2019. jún. 12. 08:15
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez tőlük kellene megkérdezd. De valószínűleg azért mondják mert munka és van aki hajlandó ennyit dolgozni, ők pedig ilyeneket keresnek.


Persze ezt te is tudod, ezért nem látom, hogy pontosan miért írtad ki a kérdésed.

2019. jún. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert inkább fizetne 3-4 embernek többet, mint hogy felvegyen 1el többet, mert arra több a járulék... Szóval neki valahol olcsóbb túlórát fizetni.... főleg ha borítékba teszi
2019. jún. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Téged nem érdekel. Van akit viszont igen, mivel az adott munka órabérben mindenhol ugyan azt az X foritnot éri viszont emberünknek több pénz kellene.


- A másodállást nagyon nehéz összeegyeztetni

- A másodállásban nem emelt túlórapénzt kap hanem "normál" órabért


Ezért tőlórázni sokkal inkább megéri egy cégnél, mint két cégnél gürcölni másodállásban.

2019. jún. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
61%
Van, aki dolgozni megy oda és nem bohóckodni, mint Te.
2019. jún. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
Te vagy maradi szemléletű. Azért erdekes mert sokan szivesen tuloraznak.
2019. jún. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Amúgy add meg a számukat felhivom es megkerdezem őket
2019. jún. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tudod....van aki munkahelyet azért keres hogy dolgozzon és pénzt keressen. Nem azért hogy tökeit vakarja
2019. jún. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért érdekelheti ez a munkavállalót mert valószínűleg van bőven munka, lehet dolgozni, túlórázni ez által a munkavállaló jogosult lesz a különböző pótlékra és egyéb bónuszokra. Magyarán jól lehet keresni a melóval. Sokaknak ez komoly szempont.
2019. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!