Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés
OliviaMoore nevű felhasználó kérdése:

Ausztriában élők/dolgozók! Mennyi idő a pályázási időszak? Kb. mikor várhatok visszajelzést?

Elküldtem néhány hotelbe az önéletrajzom a nyári szezonra. Egyenlőre még nem kaptam választ. Mennyi ideig tart a pályázási időszak? Mikor várhatok visszajelzést? Általában visszaszoktak jelezni, ha nem kell nekik egy adott ember?

jún. 12. 12:07  Privát üzenet  

A válaszok
Hotelfüggő. Van ahol szinte azonnal szólnak. Van ahol nem.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 12. 12:10 Privát üzenet
Elsővel egyetertek

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jún. 12. 14:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy munkahelyre felvennének, de én még várok egy másik cégtől visszajelzést, azt hogyan mondjam el?
Probaidőszak vs azutáni időszak?
Határozott idejű munka szerződés esetén kötelezhet a munkáltató a próba időszak letöltésére?
Szegeden milyen munkalehetőségek vannak, amit péntekenként/vasárnaponként tudnék csinálni?
Munka terén november-december tényleg holt időszak? Nem nagyon vesznek fel új embert év végén?
Miután jelentkeztetek egy állásra, mennyi idő után kaptatok visszajelzést?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!