Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

18 év alatt irodai vagy informatikai diákmunka teljesen reménytelen?

Jelenleg 17 éves vagyok, a nyárra keresek egyenlőre diákmunkát, de lehet tanév közben is folytatnám. Az ezelőtti két nyáron is dolgoztam, viszont ezen a nyáron egy irodai vagy informatikai munkát végeznék a legszívesebben. A gond, hogy szinte az összes ilyen diákmunkához vagy 18 évesnek kell lenni, vagy aktív hallgatói jogviszonnyal kell rendelkezni, én pedig még csak most fogok 12. -be menni. Programozást szeretnék majd továbbtanulni, évek óta már otthon is gyakorlom, illetve a gépekhez is érték, excel stb. programok sem állnak távol, viszont a korom miatt nem tálalok egy olyan álláshirdetést, ahol ilyen munkakörökbe felvennének. Végső soron mindenkepp dolgozni fogok ezen a nyáron is, csak kíváncsi vagyok, hátha tudnék menni valamilyen irodai munkára, nem komolyak az elvárásaim, fizetésben sem, csak jobban élvezném önmagában. Bármi tippet vagy tanácsot elfogadok, előre is köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témákban: diákmunka, munka, állás, irodai munka, informatika

jún. 12. 17:45  Privát üzenet  

A válaszok
diákszövetkezeteket keress, van belőlük elég sok, ott vannak a munkaajánlatok is

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 12. 17:49 Privát üzenet
Informatikai teljesen esélytelen. De nálunk pl a munkaügyi központ közvetített ki diákokat ilyen irodai iratválogató munkára.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 12. 17:49 Privát üzenet
Én 15 éves koromtól diákmelóztam, de diákszövetkezet által sosem kaptam ilyen munkát, csak fizikai melót. Viszont 3 nyarat dolgoztam az önkormányzatnál, ott irodába voltam, de oda csak 1 nyáron 1 hónapot lehetett menni 6 órába

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 12. 17:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Passzív félévesként Budapesten melyik diákmunkát érdemes vállalni? Tudtok konkrét fizetéseket mondani esetleg? Könnyű fizikai, irodai, éttermi, kasszás, bármi jöhet!
Telekomnál mennyit fizetnek?
Tudtok fehérváron olyan diákmunkát, amihez nyelvtudás kell és adminisztratív, irodai?
Irodai diákmunka mennyire nehéz?
Vannak irodai diakmunkak? Mik?
Mire számíthatok egy irodai diákmunka állásinterjúján?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!