Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés
Ivanovics98 nevű felhasználó kérdése:

Hogyan lehetne magyar fizetésből elérni a pénzügyi szabadságot?

Tisztelt olvasók. Arra lennék kíváncsi, hogy kinek milyen ötlete, tapasztalata van arra, hogy a kevés magyar fizetésből passzív jövedelmet hozó vállalkozást/befektetéseket lehessen létrehozni belátható időn belül? Általatok hallott történetekre is kíváncsi vagyok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: pénz, fizetés, szabadság, munka, vállalkozás, ötlet, tapasztalat, pénzkeresés, Magyarország

jún. 12. 19:00  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Még egy emberrel nem találkoztam vagy hallottam olyanról aki el tudta volna ezt érni hogy 100% passzív jövedelemből megéljen.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont jún. 12. 19:14 Privát üzenet

Olvasd el a 30as nyugdíjas cikkeit a FB-on. Magyarországon is vannak, de tudtommal eddig Takács Szabolcs állt ki a nyilvánosság elé ezzel egyedül. Ő egyébként ezt egy kísérletnek tartja, mert ő sem tudja, hogy milyen távon működik.

https://www.youtube.com/watch?v=2_LO6nAIh-g

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/14Időpont jún. 12. 19:23 Privát üzenet
Fizetésből sehogy. A vállalkozás bevételéből esetleg.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont jún. 12. 19:24 Privát üzenet
Behazudod hogy te elérted, és előadásokat tartasz, ahol használhatatlan lózungokat prédikálsz, a balekok pedig fizetnek ezért, amivel ténylegesen el fogod érni a pénzügyi szabadságodat.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/14Időpont jún. 12. 19:55 Privát üzenet

Mostanában annyi ilyen megmondóember lett, mint a videóban szereplő csávó. Hihetetlen! És vannak akik ezért pénzt adnak!

Most őszintén, ha valakinek megvan a TUTI recept arra, hogy 30 évesen pénzügyileg teljesen független legyen és ez a recept BÁRKI számára kis szorgalommal és energiabefektetéssel elérhető, akkor mi a büdös francért osztaná azt meg???

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont jún. 12. 21:14 Privát üzenet
Be kell mesélni sok embernek hogí így élsz eladni erről sok könyvet meg előadást, na és abból

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont jún. 12. 21:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek ment a zöld kéz. Amúgy igen, többnyire csak a hantázás megy, hogy így élek meg úgy élek, meg nem is dolgozok, közben pedig csak az emberek pénzére megy ki a játék, hogy mondja már meg a receptet nekik. Ha ezért pénzt is kér, márpedig az emberek 90%-a ezt teszi, aki ilyet hantázik, akkor tényleg abból szedik meg magukat. A valóság az szerintem, hogy mindenkinek élnie kell a kínálkozó legkisebb lehetőséggel, és igen merni kell kockáztatni. Fontos a tanulás és ha már értjük mi az hogy vállalkozni, na meg azt is, hogy mi az amire vállalkozunk. Akkor érdemes belefektetni a dologba a pénzt, időt és energiát. Szóval köszönöm a válaszokat és kívánom, hogy érjétek el az álmaitokat!

# 7/14Időpont jún. 12. 23:25 Privát üzenet
Nagyon egyszeru, 2 nagyanyad utan orokolsz 2 lepukkant budapesti panelt 60 millio ertekben, kiadod kiadocegen keresztul havi 120-130-ert darabjat maris van pasziv 200 ezer beveteled.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont jún. 12. 23:46 Privát üzenet
Eleve ellenmondás az egész 30as nyugdíjas és hasonló. Mi az, hogy nem dolgozik? Dehogy nem: a videó bizonyítja. Az a munkája, hogy ilyen szar videókat csinál, meg futtatja magát. Annyira munka, mint az instamodellkedés, de munka.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/14Időpont jún. 13. 02:47 Privát üzenet

Öreg, ha lenne ilyen nem mindenki ezt csinálna ?

Nekem van pár albérletem még a válság alatt szedtem őket össze jelenleg hogy felmentek az albérlet árak sokat hoz. Igen sokat. De mindig javitok valamit mindig van amit meg kell csinálni, mivel nem élem fel a befolyt összeget új alberletnek valót keresek felujitom átépítem.

Nem passzív mert a passzivhoz sok pénz kell és bármit el lehet veszíteni. A megszerzése mellett a megtartása is fontos

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont jún. 13. 06:54 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Más sem tudja elérni a Magyar Posta csomag nyomkövetés oldalát?
Hogyan tudok elérni a szóbeli töri és magyar érettségin 40 pontot külön-külön?
Van egy konkrét élelmiszer ami évtizedek óta bizonyít külföldön, de a magyar piacról hiányzik és az üzlethálózatok új termékként bevezethetnék. Szeretnék kapni valami értéket...
Tőzsdézni szeretnék kisebb magyar vagy külföldi cégek részvényeivel pár hét, hónap alatt nyereséget elérni. Hol érdemes számlát nyitnom ahol kicsi a levonás és milyen programot...
Hogyan lehet elérni a magyar mikrovállalkozások (15 főnél kisebb létszámú) listáját?
Van egy nagyon jó és komplex közhasznú ötletem. A magyar törvények szerint egyesületet kell alakítanunk. Hogyan lehet elérni azt hogy a mindenkori elnök az alapítók közül kerüljön ki?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!