Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetne magyar fizetésb...

Hogyan lehetne magyar fizetésből elérni a pénzügyi szabadságot?

Figyelt kérdés
Tisztelt olvasók. Arra lennék kíváncsi, hogy kinek milyen ötlete, tapasztalata van arra, hogy a kevés magyar fizetésből passzív jövedelmet hozó vállalkozást/befektetéseket lehessen létrehozni belátható időn belül? Általatok hallott történetekre is kíváncsi vagyok.

2019. jún. 12. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Még egy emberrel nem találkoztam vagy hallottam olyanról aki el tudta volna ezt érni hogy 100% passzív jövedelemből megéljen.
2019. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Olvasd el a 30as nyugdíjas cikkeit a FB-on. Magyarországon is vannak, de tudtommal eddig Takács Szabolcs állt ki a nyilvánosság elé ezzel egyedül. Ő egyébként ezt egy kísérletnek tartja, mert ő sem tudja, hogy milyen távon működik.


https://www.youtube.com/watch?v=2_LO6nAIh-g

2019. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Fizetésből sehogy. A vállalkozás bevételéből esetleg.
2019. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Behazudod hogy te elérted, és előadásokat tartasz, ahol használhatatlan lózungokat prédikálsz, a balekok pedig fizetnek ezért, amivel ténylegesen el fogod érni a pénzügyi szabadságodat.
2019. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Mostanában annyi ilyen megmondóember lett, mint a videóban szereplő csávó. Hihetetlen! És vannak akik ezért pénzt adnak!

Most őszintén, ha valakinek megvan a TUTI recept arra, hogy 30 évesen pénzügyileg teljesen független legyen és ez a recept BÁRKI számára kis szorgalommal és energiabefektetéssel elérhető, akkor mi a büdös francért osztaná azt meg???

2019. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Be kell mesélni sok embernek hogí így élsz eladni erről sok könyvet meg előadást, na és abból
2019. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek ment a zöld kéz. Amúgy igen, többnyire csak a hantázás megy, hogy így élek meg úgy élek, meg nem is dolgozok, közben pedig csak az emberek pénzére megy ki a játék, hogy mondja már meg a receptet nekik. Ha ezért pénzt is kér, márpedig az emberek 90%-a ezt teszi, aki ilyet hantázik, akkor tényleg abból szedik meg magukat. A valóság az szerintem, hogy mindenkinek élnie kell a kínálkozó legkisebb lehetőséggel, és igen merni kell kockáztatni. Fontos a tanulás és ha már értjük mi az hogy vállalkozni, na meg azt is, hogy mi az amire vállalkozunk. Akkor érdemes belefektetni a dologba a pénzt, időt és energiát. Szóval köszönöm a válaszokat és kívánom, hogy érjétek el az álmaitokat!
2019. jún. 12. 23:25
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszeru, 2 nagyanyad utan orokolsz 2 lepukkant budapesti panelt 60 millio ertekben, kiadod kiadocegen keresztul havi 120-130-ert darabjat maris van pasziv 200 ezer beveteled.
2019. jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Eleve ellenmondás az egész 30as nyugdíjas és hasonló. Mi az, hogy nem dolgozik? Dehogy nem: a videó bizonyítja. Az a munkája, hogy ilyen szar videókat csinál, meg futtatja magát. Annyira munka, mint az instamodellkedés, de munka.
2019. jún. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Öreg, ha lenne ilyen nem mindenki ezt csinálna ?

Nekem van pár albérletem még a válság alatt szedtem őket össze jelenleg hogy felmentek az albérlet árak sokat hoz. Igen sokat. De mindig javitok valamit mindig van amit meg kell csinálni, mivel nem élem fel a befolyt összeget új alberletnek valót keresek felujitom átépítem.

Nem passzív mert a passzivhoz sok pénz kell és bármit el lehet veszíteni. A megszerzése mellett a megtartása is fontos

2019. jún. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!