Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet keresni kecskemé...

Mennyit lehet keresni kecskeméti cégeknél?

Kecskémeten melyik munkahelyek mennyit fizet nettoban, túlóra nélkül? Hány műszakban. Csakis saját tapasztalat erdekel.(haverom haverja ennyit keres típusú nem érdekel) Köszönöm
2019. jún. 12. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Én havi 800-850 ezret keresek. Szigorúan egy műszakban. Persze néha becsúszik félóra-óra túlóra, de csak ha nagy a pörgés (ilyen évente kétszer van, tavasszal és ősszel pár hét).

Nem mondom meg, melyik cég.

Az írásképed alapján úgysincs meg az elvárt végzettségnek a tizede sem nálad. ;)

2019. jún. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mint mi?

Őr? Gyári melós? Targoncás? Takarító?

2019. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vétlenül nem írtam munkakört...
2019. jún. 12. 20:54