Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Mennyit lehet keresni kecskeméti cégeknél?

Kecskémeten melyik munkahelyek mennyit fizet nettoban, túlóra nélkül? Hány műszakban. Csakis saját tapasztalat erdekel.(haverom haverja ennyit keres típusú nem érdekel) Köszönöm

  jún. 12. 19:41  Privát üzenet

A válaszok

Én havi 800-850 ezret keresek. Szigorúan egy műszakban. Persze néha becsúszik félóra-óra túlóra, de csak ha nagy a pörgés (ilyen évente kétszer van, tavasszal és ősszel pár hét).

Nem mondom meg, melyik cég.

Az írásképed alapján úgysincs meg az elvárt végzettségnek a tizede sem nálad. ;)

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 12. 20:14 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

Mint mi?

Őr? Gyári melós? Targoncás? Takarító?

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 12. 20:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem vétlenül nem írtam munkakört...

# 3/3Időpont jún. 12. 20:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Multi cégeknél meddig érvényesek a tesztek?
A Kecskeméti Református gimibe szeretnék menni. Szerintetek van esélyem?
Budapesti vagyok, hogyan tudnék hirdetni a szegedi és a kecskeméti hirdető újságokban? Van erre internetes oldal?
A Kecskeméti Bolyai János Gimnáziumba jövőhéten megyek angol szóbelizni. Hogyan zajlik le és miből áll a szóbeli?
A kecskemeti gokardpalya melletti jegpalyara lehet mar menni korizni vagy csak az edzeseken resztvevok mehetnek edzesre? Ha meg nem lehet akkor mikortol lehet?
Hogy lehet a kecskeméti éves (maszek) időjárás naptárból rendelni? Sokáig kaptam, de egy idő óta nem kértem .

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!