Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés
Hardyboii nevű felhasználó kérdése:

Sikerult valakinek online pythont tanulni, es azzal elerni valamit? (Munka, mellekallas barmi) ha nem is program, valamivel amit neten tanultal?

Jo hallani/olvasni ilyen sztorikat. A tudas ugy gondolom ott van mindenki elott, ahogy a lehetosegek is. Csak elni kell veluk.

jún. 12. 22:13  Privát üzenet  

A válaszok
udemyn tanultam, de cak szórakozásból, nem akartam vele dolgozni sosem

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jún. 12. 22:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Es hasznalod is hobbikent?

# 2/5Időpont jún. 12. 22:48 Privát üzenet
Használom a mai napig tanolom foglalkozom vele, jo mert mozgatja az agyat:)

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jún. 13. 00:12 Privát üzenet
Én azon tanultam meg az alapokat, még amikor telefonokat kapkodtam az egyik SSCben. Ott is jól jött, hogy egy csomó feladatomat tudtam automatizálni. Aztán R-t meg SQL-t tanultam még mellé, és most egy fejlesztő cégnél dolgozom, nem fejlesztésben ugyan, hanem üzemeltetésben.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jún. 13. 02:57 Privát üzenet
Én online tanultam és utána ennek segítségével kaptam meg a jelenlegi munkám. Tesztmernok vagyok egy autóipari multinal. A műszaki diploma mellé elvárás volt egy alapfokú programozói tudás.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jún. 13. 05:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Online számlázó program használata mennyibe kerül?
Online számlát kéne kiállítanom. Hogy csináljam?
E-számlázó programot keresek. Van már olyan, amiben nem kell online hitelesítést, stb. használni, hanem önmagában is elműködik és elfogadja a NAV?
Feltöltős mobilról tudok olyat csinálni, hogy átutalom a rajtalévő pénzt valaki bankkártyájára? Ha igen, mivel?
SOS keresnék online, vagy ingyenesen letölthető könyvelő-programot egyszeres könyveléshez. Találok ilyent a neten? Holnap éjfélkor lejár a bevallási határidő, ezért sürgős!...
Melyik a legjobb online tőzsdei kereskedésre alkalmas program, szervezet?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!