Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Van itt valaki aki fogtechnikus?

Most kezdem a szakmát, van egy hely ahova felvesznek és kitanítanak, 22 éves hölgy vagyok. Nem tagadom, szeretnék minél több pénzt keresni. Melyik részével lenne érdemesebb? Porcelán rakás jelenleg kizárva. Levehető fogszabályzó készítésről mi a vélemény? Megéri csak ezzel foglalkozni?

jún. 12. 23:53  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Helyesbítek, elvégeztem a képzést, és most fogok gyakorlatra járni laborba

# 1/1Időpont jún. 13. 00:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Diplomás ápoló, gyógytornász, vagy OKJ-s fogtechnikus szakma ér többet a mai világban? Elhelyezkedesi lehetőségekre és saját véleményekre is kíváncsi vagyok!
Üdv mindenkinek! Van esély munkát találni Autóelektronikai műszerész, CNC gépkezelő, hegesztő, burkoló vagy fogtechnikus végzettséggel?
Fogtechnikus képzés?
Üdv mindenkinek! Van esély munkát találni Autóelektronikai műszerész, CNC gépkezelő, hegesztő, burkoló, víz-gázfűtés szerelő vagy fogtechnikus végzettséggel?
Fogtechnikus foglalkozásról röviden valaki eludtudja mondani, az előnyeit és hátrányait?
Fogtechnikus szakmáról vélemény?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!