Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fel érdemes jelenteni az...

Fel érdemes jelenteni az előző munkahelyet, ha rosszat mondtak rólam, de nem tudom bizonyítani?

Figyelt kérdés

Rossz körülmények között távoztam az előző munkahelyemről. Hiányszakmában dolgozom, több cég nem is egy, hanem több olyan embert keres mint én, és nehezen talál. Több helyre jelentkeztem, és tudom, hogy ahova nem hívtak be interjúra sem, oda azért nem, mert van ismerős az előző munkahelyről, és az rosszindulatúan adott információt nekik. És ahova felvettek, ott is elvesztettem a bizalmamat a vezetőségnél bármilyen ottani ok nélkül, mert minden kolléga és a közvetlen főnököm is elégedett a teljesítményemmel és jól kijövünk, mégis baja van a vezetőségnek velem. Biztos utánam kérdeztek a korábbi helynél, és rosszat hallottak, mert nem dolgoztam megfelelő motivációval egy sz.r munkahelyen.

Lehet valahogy bizonyítani, hogy rosszindulatú emberek akarnak nekem keresztbe tenni?



2019. jún. 14. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes
2019. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Felesleges. Mellesleg a referencia azért van, hogy az új munkahelyen a vezetőség utána érdeklődhessen a régi munkahelyeden, hogy milyen kolléga, milyen munkaerő voltál.

Ha a régi cég azt mondta, hogy nem volt motivációd, nem voltak veled elégedettek, attól még nem hazudtak, és nem mondtak mást csak az igazat. Ez nem rosszindulatú, hanem csak elmondják, hogy nem voltál jó szakember.. ennyi. Feljelentések helyett inkább bizonyítsd, hogy igenis jól tudsz dolgozni.

2019. jún. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

" nem dolgoztam megfelelő motivációval"


Magyarul jogosan rosszat mondtak rólad.

2019. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha csak ennyit mondtak volna, annak nem lennének olyan következményei, mint amilyenek lettek. Biztos, hogy túlszínezték.
2019. jún. 14. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar felvettek, akkor utana mar senkit nem fog erdekelni, hogy az elozo helyen hogy dolgoztal, akkor mar senki nem fog utanad kerdezoskodni, szoval bizony az uj helyen nyujtott teljesitmenyed miatt vesztetted el a bizalmat.
2019. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!