Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten mennyi a nettó...

Budapesten mennyi a nettó fizetése egy óvodai pedagógiai asszisztens?

Figyelt kérdés
Idén diplomáztam le óvodapedagósuként, ám a nyelvvizsgámhoz még kell pár hónap, és addig helyezkednék el pedasszisztensként. Csak nem tudom, hogy kb mennyi lehet a fizetésük. Az állásinterjún nem szeretnék sem túl "sokat" és keveset sem mondani, ha rákérdeznek.

2019. jún. 16. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Bértábla van és pont ugyanannyi Budapesten is mint Kukutyinfalván. Nem fognak bérigényt kérdezni. Egy Tesco árufeltöltő többet fog keresni nálad. Ezt besz**tad. Az egyetlen pozitívum, hogy bárkit felvesznek, mert hiány van.
2019. jún. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minimálbér, azt hiszem burró 190 körül van most
2019. jún. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha hosszú távon szeretnél jobban keresni, gyúrj rá az idegen nyelvre komolyabban. Véletlenül futottam bele egy ilyen hirdetésbe, feltüntették a nettó kereseti lehetőséget, de ez magánóvoda és angolos óvodapedagógust keresnek:

[link]

2019. jún. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van. Bértábla van, de csodálkozom, hogy ezt az egyetemen/főiskolán nem említették.


Magánóvodában a munkáltatód dönti el mennyi a keret, de állami óvodában a központi állami bértábla van. Ami lányegében minimálbér és te nem is kvalifikálsz az óvodapedagógusi posztra, így aszsisztensként kevesebbet keresel majd.


[link]

2019. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4. vagyok, a táblázat bruttóban van, gondoltam szólok mielőtt azt hiszed ez a nettó készhez kapott bér :D ebből még adózol stb.
2019. jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van kivétel, de nem sok. Én magániskolában dolgoztam, de ugyanúgy bértáblát kaptunk, viszont sokkal nagyobbak voltak az elvárások, szóval én ha vissza is mennék tanítani, csak állami iskolába.

Amúgy szerintem ha nincs meg a nyelvvizsgád, akkor is felvesznek óvónőnek, annyira hiány van. Csak addig valószínű még kevesebb lesz a fizetésed.

2019. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!