Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik város lenne jobb...

Melyik város lenne jobb választás Sopron vagy Zalaegerszeg munka szempontjából?

Figyelt kérdés

Mind a két helyen hasonló beosztásba lennék. Viszont Zegre otthonról is be tudnék járni,közelembe lennének a barátok, család, de Sopronba bérelnem kellene legalább egy kis szobát,szal plussz kiadásom lenne havonta viszont jelenleg ott tanulok, annyira nem idegen a város, de nem ismerek senkit . Mivel a csoporttársaimmal annyira még nem szoros a kapcsolat,havi egyszer találkozunk és csak egy Soproni van az is srác, szóval lehet egyedül lennék. Nem voltam még ilyen helyzetben, mind a kettőnek megvannak az előnyei, de félek,hogy rosszul döntök majd.


Jelenleg nem élek a szüleimmel, mivel nagyon el akartam költözni otthonról,mert depressziós lettem és úgy éreztem,hogy nincs jó hatással rám az otthoni közeg, így kicsit szabadabb, önállóbb lehetek, viszont most már fél éve hogy külön vagyok, de kezd honvágyam lenni, szóval lehet, hogy Zalaegerszeget kellene választanom, vagy vágjak bele Sopronba?



2019. jún. 18. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Most jelenleg hol laksz? Melyik városban? Sopronban vagy Zalaegerszegen? Én azt javaslom, hogy küldj önéletrajzot ide is, oda is, aztán ahová behívnak, lehet, több helyre, akkor tudsz választani és méssz a munka után.
2019. jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehetne, hogy egy kicsit összeszedd a gondolataidat?

Nincs kedvem barkochbázni:


"Sopronba bérelnem kellene legalább egy kis szobát,szal plussz kiadásom lenne havonta viszont jelenleg ott tanulok, annyira nem idegen a város, de nem ismerek senkit ."


Szóval annyit kihámoztam, hogy jelenleg Sopronban tanulsz.

MEDDIG? Most végeztél vmilyen sulival? Vagy még jövőre is tanulsz?

Fél éve költöztél külön, de már honvágyad van.

Sopronban drágább lenne élni, mert ott drágább az albérlet is, meg nehezebb is találni.

Zalaegerszeg közelebb lenne és olcsóbban kijönnél - vihetnél hazait (kaját), stb.

De még mindig nem tudom, hogy meddig tanulsz?

2019. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jelenleg Szombathelyen élek, de mivel most olyan keveset keresek, amiből nehéz megélni, így a szobára, amit bérlek, kapok önkormányzati támogatást. Szombathelyen nem szívesen telepednék le amúgy

Mind a kettő helyre beadtam az önéletrajzomat, be is hívtak állásinterjúra.

Most vagyok első éves, tehát még két évem hátravan az egyetemből. Viszont ott igaz, hogy igényelhetnék kolesszobát, de megkellene osztanom legalább 2-3 emberrel...

2019. jún. 19. 08:26
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Sopron munkahely szempontjából mindig biztosabb lesz mint a többi. Onnét tudsz a legközelebb eljutni Bécsig.


Akármilyen gazdasági válság vagy akármi jöhet, ott tuti találsz munkát. Hosszú távon gondolkodva én Sopront választanám.


Attól függetlenül írom ezt, hogy most éppen hazai vagy osztrák munkahelyet keresel.

2019. jún. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sopron !
2019. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!