Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Folyósítják az aktív korúak ellátását, de úgy néz ki, felvesznek teljes munkaidős bejelentett munkára. Munkába állás előtt vagy után szüntettessem meg az ellátást?

Hány nappal előtte vagy utána?

jún. 19. 10:52  Privát üzenet  

A válasz
Az első munkanapodon kell megszüntetni. Teszem azt jövő het hetfon kezdesz, akkor úgy irod a megszüntetési kerelmet, higy június 24 napjától. Ma is megirhatod, tertia ajnalottkent feladod, pont időben lesz

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 19. 11:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha bejelentett munkanélküli vagyok, akkor lehetek mellette aktív egyéni vállalkozó?
Járhat már aktiv koruak ellátása ha az elmult 1évben van 6honap bejelentett munkaviszonyom és utána lett még 6honap regisztrált munkanélküli tagságom?
Megszűnik-e az aktív korúak támogatása attól a naptól kezdődően, hogy bejelentett munkaviszonnyal rendelkezem?
Ha nem bejelentett élettársi kapcsolatban élek már 30 éve, aktív báros vagyok, lehet haszonélvezői jogot bejegyeztetni én rám /mert nincs senkik/, hogy ha rossz dolog történik,...
Napi 4 órás bejelentett munkaviszony mellett jár az aktív korúak ellátása?
Ha 1 félévet aktív és 2 félévet passzív ( nem bejelentett ) státuszban voltam az egyetemen, mennyi államilag finanszírozott félévem ment el?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!