Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy magánklinikán mennyit...

Egy magánklinikán mennyit keresnek a recepciósok?

Figyelt kérdés

Szeretnék jelentkezni recepciós munkára egy magánklinikára, de kérnek fizetési igényt az önéletrajzba. Nem szeretnék túl sokat írni, de keveset se. Tudja valaki, hogy kb. mennyit kapnak nettó? Nyilván cégenként eltérő, de nagyjából.


Köszönöm szépen!



2019. jún. 19. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Nyelvtudás?

Gyakorlat?

Fullos külső?

Munkakör részletei? (Sima, "Kati vagyok, segíthetek?" vagy komplett betegirányítás?)


200 - 300

2019. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2 nyelvvizsgám van (mindkettő angol, egyik felsőfokú, másik szakmai közép). Egy telekommunikációs cégnél dolgozom másfél éve diákmunkában. Egészségügyi hallgató vagyok egyetemen. Munkakör: adminisztráció, hívások fogadása, e-mailek kezelése.
2019. jún. 19. 15:02
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Kicsivel minimálbér felett.
2019. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
nettó 160-180
2019. jún. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

Ha nem tudsz angolul akkor nettó 130-160

Ha tudsz angolul akkor nettó 160-220

2019. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk egy takarító napi 4 órában azaz heti 20 órában 150 ezret nettóban.


Recepciósok office timeban, azaz 8-16 óra között illetve 12-20 óra között nettóban havi 270 ezer.


Ha vállalnak éjszakai recepciózást,akkor ez nettó 300 ezer. + minden hónapban 45 ezer nettó idegennyelvi pótlék megy rá és a cafetaria ami nettóban havi 25 ezer ( ez még a takarítónak is jár ) Edenred kártyára.

2019. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Érettségivel keresek nettó 200-at, egy betanított irodai adminisztrációs munkán, egy elmaradott kelet-magyarországi, határszéli városban.

Magánklinika NEM ennyit fog adni, főleg ha szakmai végzettséget vár el, meg nyelvvizsgát.

Jártok ti magándokihoz? Vagy csak találgattok? Mert én járok, és olyan árak vannak, hogy a fületek kettéállna.

Tudom, hogy le fogtok pontozni, mert itt ez megy, de valljuk be, nem tudjátok a valóságot, csak ideírtatok valamit, mert unatkoztok.

Persze azt is jó lenne tudni, hogy ők ezeket a dolgokat elvárják-e, vagy te csak azért jelentkezel, mert eü. vonalon tanulsz? Vagy elég nekik az érettségi, és szakmai hozzáértést nem várnak el?

2019. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6: ez melyik cég?

7: ez melyik cég és hol?!

nem pályázok csak a statisztika kedvéért.

2019. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Egy qatari-ománi tulajdonosi hátterű cégcsoport által üzemeltetett magánkórház, az ország egyik legkedveltebb magánkórháza.

Teljesen független ül működik,tehát a diagnózistól a műtéteken át a rehabilitáció is egy épületben zajlik.

Akár mentőhelikopter is tud landolni az épület tetején.


# 6 voltam

2019. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
El ne hidd azokat a szar fizetéseket, amiket írtak neked. Én közép angollal, gyak ápolóként kaptam nettó 285 ezret, 6 (!!!!) órában! És az 55-ös ápoló képzésemet is fizették. Most kapok 310 nettót, 4 éve vagyok itt.
2019. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!