Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi élet rizikós így?

Külföldi élet rizikós így?

Figyelt kérdés

Szakma nélkül, viszont nagyon jó angol nyelvtudással, és ~1millió spórolt pénzzel.

/Különböző munkákban szereztem tapasztalatot, de szkamám egyikből sincs, nem érdekeltek olyan szinten./



2019. jún. 19. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem.ellenben itthon nyelvtanarkent sokat lehet keresni míg kinn mosogathatsz éhbérért.


De aki szereti a kihívást.

2019. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem rizikos, ha megelegszel a mosogatassal, utcasepressel. Az 1 millat kb. 2 honap alatt alatt feleled, es nem luxuskorulmenyek kozott...
2019. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

@18:34


Mosogató utcaseprő munkát olyan emberek végeznek kint, akik megmukkanni alig tudnak angolul, és a kijutásukat is ismerős/ügynök intézte... Erős nyelvtudással már lehet kifogni értelmesebb munkákat kint.

2019. jún. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ne mondjátok már, hogy csak mosogatni meg utcát seperni lehet...


Raktár, futárcégek, pincérkedés stb stb.


Persze, átlag magyar szakmunkás Jóska-Pista nem tud 3 értelmes mondatot, de rábízzák egy lakásfelújítás kivitelezését, mi?

2019. jún. 19. 18:41
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

@18:41


Persze nem kell őket komolyan venni kérdező.

Ezek csak ilyen frusztrált fröcsögők akik meg sem próbálták a külföldi munkavállalást, mert akkora lúzerek, és leszólják azt aki meg akarja próbálni.

2019. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Rengeteg lehetőség van, de pl kezdetnek a mosogatás sem rossz, az a lényeg hogy kint legyél és legyen bevételed közben kereshetsz másik munkát, végezhetsz tanfolyamot stb. Annyi hogy kint nullaról kell felépíteni az életedet ami több év, de akinek itthon sincs semmilye, annak nincs mit veszíteni.
2019. jún. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

Angliában élek, és tudom, jó nyelvtudással tudsz jó munkát is találni. Én egy kis cégnél dolgozom ahol főleg katonai kábeleket, elektronikai berendezéseket csinálunk.( boening repülőgép alkatrész, vagy Aston Martin kábelezés stb)

Most van felvétel nálunk, és csak a nyelvtudás amit kérnek. ( betanítanak, lévén operációs melóról van szó)

Ráadásul jól meg is fizetik az embert.


Szóval nem csak takarítani, mosogatni lehet, jó nyelvtudással. (csak megjegyzem: nekem ötvös a szakmám, köze sincs ahhoz amiben most dolgozom)

2019. jún. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Segedmunkasnak jo leszel, anyagilag nem fogja megerni
2019. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
5os, bocsanat én megpróbáltam és nem sikerült így nincs jó velemenyem róla
2019. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz mosogatni...
2019. jún. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!