Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felsőoktatási szakképzésre...

Felsőoktatási szakképzésre járok, de nem akarom folytatni alapszakon. Foszkkal van esélyem jó munkahelyet találni?

Figyelt kérdés

Eredetileg úgy terveztem,hogy befejezem utána alapszakon.Alapszakra csak fizetősre lett volna elég pontom,ezért úgy terveztem,hogy elvégzem a Foszkot és utána rövidített képzésen lerakom a diplomát és így olcsóbban kijövök.

De közbe rájöttem,hogy nem tetszik ez a szak,szóval nem akarom folytatni alapképzésen.Foszkkal el tudok e helyezkedni valami jó helyre 200 nettó körüli fizetésért?



2019. jún. 19. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
ha tudsz idegen nyelet lehetséges
2019. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, milyen képzés. Ha van ilyen alapszak is, akkor a diplomával rendelkező előnnyel indul veled szemben. Szerintem alapból nem éri meg FOSZK-ra menni, tényleg csak akkor ha az ember tovább tanulna és a plusz pontok miatt. Ha nem szereted, miért ebben akarsz mégis elhelyezkedni?
2019. jún. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gazdálkodás - menedzsment-es kérdezőnk napok óta itt nyűglődik és hiába írtok neki bármit, Ő rendőr vagy biztonsági őr akar lenni :D

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

2019. jún. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2

Mert más szakmám nincsen

2019. jún. 22. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!