Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem lesz várhatóan nyugdíj,...

Ha nem lesz várhatóan nyugdíj, miből fogod eltartani magad? Kinek mi a terve?

Figyelt kérdés
2019. jún. 24. 08:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Pont elég egyenlőre azon aggódnom hogy az elkövetkező felnőtt évtizedeimet hogy vészeljem majd át, nem hogy még a nyugdíjon is aggódjak.
2019. jún. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

26 éves vagyok.

Én is azon aggódom, hogy miből vegyek porszívót.

Az egészségi állapotom már most nem a koromnak megfelelő, de magának az emberiségnek se adok sokat. Egyébként is, ki tudja, mi lesz majd' 40 év múlva? Egyáltalán milyen rendszerben fogunk élni?

40 év rengeteg idő.

2019. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Én szerintem fixen be fogok fektetni egy összeget havonta. Részvényekbe, indexkövető befektetési alapokba. Ha az ember érzelmek nélkül, hosszú távra tervezve csinálja, akkor egész szép vagyon összejöhet belőle. Természetesen ehhez azért kell egy olyan fizetés, amiből mondjuk havi 50-100 ezer forintot be tud fektetni az ember. Ha meg persze ennyit nem tud, a kevés befektetés is befektetés. Meggazdagodni nem fogsz, de jól jöhet a későbbiekben az osztaléka.
2019. jún. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is a porszívón aggódom, mint az előző! Pont most romlott el és nincs miből vennem újat. Ráadásul beteges is vagyok. Azt is tudom lesz-e állásom 1 év múlva...
2019. jún. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

35 és 38 évesek vagyunk a férjemmel. A ház amiben lakunk, már a miénk, szerencsére kifizettük a banknak.

Tervezünk venni még egy ingatlant, ami a bérleti díjból lesz törlesztve, és ez lesz a "nyugdíjelőtakarékosságunk".

2019. jún. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ha megöregszem, eladom a Bp-i lakásomat, vidékre költözöm és a különbözetet felélem. Feltéve, ha még ilyen magasan lesznek az ingatlanárak.
2019. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Addigra jon a kovetkezo ipari forradalom, MI meg automatizacio, 10x-es termelekenyseg, igy lesz mibol alapjovedelmet adni az allampolgaroknak.
2019. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont oregen erdemes varosban lakni, ki akar 90 evesen havat lapatolni, fuvet nyirni es km-ekre lakni az orvostol meg a bevasarlasi lehetosegektol.
2019. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
63%
Amíg a nyugdíjasok szavazata kell a parlementhez, addig lesz nyugdíj. És mivel egyre inkább így van...
2019. jún. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
9-es, ne legyél már naiv. Már nem kell állampolgár a szavazáshoz. Sőt, lassan szavazás sem lesz...
2019. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!