Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ingatlan értékbecsléshez...

Ingatlan értékbecsléshez hogyan lehet ügyfélkört kialakítani?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék ingatlan irodánál dolgozni, mert fontos szempont, hogy ne legyek lekötve.

Viszont nem tudom, hogyan lehet így ügyfeleket szerezni, illetve az OKJ tanfolyamon kapott bizonyítványon kívül kell-e még bármilyen papír, be kell-e jegyeztetnem valahova magamat?


Azok válaszát várom elsősorban, akik ebben a szakmában dolgoznak vagy tudják ennek a menetét.


Előre is köszönöm!



2019. jún. 26. 07:04
 1/6 anonim ***** válasza:
ügyfelkör leginkább ott tudnak kialakitani, ahol a magánszemelynek fontos az, hogy ne 29 millióra hanem 30 millióra becsüld a lakását, hogy megfelelő hitelt tudjon felvenni; Ők beajanlának majd máshoz is ;)
2019. jún. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először is fel kell kerülni a banki listákra. Ha egy bank sem fogadja el az értékbecslésedet, akkor senki nem fogja veled csináltatni.
2019. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1# Koszonom!

2# Mi a modja annak, hogy felkeruljek?

2019. jún. 26. 18:49
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Gondolom ismerni kell a megfelelő embert és visszaosztani.
2019. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves 4es, azért írtam ki a kérdést, mert elvegeztem a tanfolyamot, érdekel a szakma, de fogalmam sincs, hogyan kezdjek hozzá.

Ezeket a válaszokat nem értem, mivel nem vagyok benne, szóval így ez nem sok segítség nekem.

2019. jún. 26. 22:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor el kell menni alkalmazottnak egy komolyabb értékbecslő céghez.
2019. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!