Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek megéri kitanulni...

Nagy000 kérdése:

Szerintetek megéri kitanulni megtanulni a villanyszerelő szakmát?

Figyelt kérdés

Mennyire versenyképes most 2019-ben?

Most végeztem középsulin és nem megyek egyetemre ezért gondoltam szeretnék megtanulni egy szakmát

Érdemes ezzel foglalkoznom?

Vagy hagyjam a fenébe és keresek valami mást?



2019. jún. 27. 00:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is. Hónapokra előre be vannak telve a villanyszerelők, és egész jól keresnek. (Van egy barátom, aki az)
2019. jún. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Alkalmazottként reális a 300 nettó, komolyabb tapasztalattal, gyakorlattal még több.

Vállalkozóként pedig nagyon szépen meg lehet élni. Persze nem fogod tudni azonnal kiépiéteni a vállalkozásod, de hosszabb távon reális.

Akár hivatalos munka mellett is.

Illetve külföldön is nagyon keresett. Ha itthagyod Magyarországot, jó fizetés vár rád bármelyik nyugati országban.


Szerintem érdemes, ha érdekel hajrá.

Bár én a több lábon állás híve vagyok, ha van rá mód, ne állj meg egy szakmànàl.

2019. jún. 27. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

2# vagyok és mindenképpen csináld, érettségivel egész életedben szenvedni fogsz. Nem ér többet, mint egy 8 általános, tapasztalat.

Annyiból jó, hogy megvan, később tudsz rá építkezni. De munkakereses során ugyanaz vár rád érettségivel, mint 8 általánossal

2019. jún. 27. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Csináld! Az egyik legjobb választás. Jobban fogsz élni belőle mint bármilyen diplomából, és sorban fognak állni a munkák.
2019. jún. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó választás! Belföldön és külföldön egyaránt keresett. Alkalmazottként és majd saját céggel is bőven lesz munkád.
2019. jún. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem és jól is keresek vele (min 300, ha van maszek is akkor az + 100-500ig.
2019. jún. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
10%
Nem nagyon van olyan szaki aki egy milla, nettó alatt keres, megeri
2019. jún. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Sokkal tobbet ercmint barmi mas
2019. jún. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Értem

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat minndenkitől

Nagyon meggyőztetek a szakmát illetően

2019. jún. 27. 08:50
 10/20 anonim ***** válasza:
Villanyszerelő, festő, burkoló, klímás, ezek mind jól keresnek. Sokan kimennek külföldre, de az itthoniak se panaszkodnak, mivel a kevésbé jó emberek is szarásig vannak munkával és annyit kérnek, amennyi nem szégyellnek. Alkalmazottként jó gyakorlatot szerezhetsz, utána saját vállalkozás is megéri.
2019. jún. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!