Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretném ha megosztaná...

Szeretném ha megosztaná tapasztalatait olyas valaki aki Ausztriában, Németországban esetleg Hollandiában dolgozik CNC-s szakmában?

Figyelt kérdés
Hogy sikerült kijutni, milyenek a körülmények, hogy viszonyulnak a magyarokhoz, szállások minősége, és a fizetés

2019. jún. 27. 20:08
 1/1 anonim válasza:
Tudom nincs a listában, de én Angliában voltam. Ott a programozást leszámítva szakmailag hülyék az emberek, és kevés cég van, ahol rend és tisztaság van. Gép karbantartást nem is ismerik. Olyan aki Németbe van/volt, azt mondja, hogy komoly nyelvtudás nélkül csak géprakós rabszolga munka van, és 2000 euró megállít majdhogynem mindenhol. Nyelv nélkül sajna lenéznek, de ez kb minden országra igaz. Rengeteg közvetítő cég van akik segítenek kijutni, de milliókat ne várj. Remélem ez segít
2020. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!