Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kereshet egy recepciós...

Mennyit kereshet egy recepciós egy budapesti 5* szállodában angol és német felsöfokú nyelvtudással, egy BA idegenforgalmi végzettséggel és egy éves recepciós tapasztalattal?

Figyelt kérdés
Nemrég végeztem idegenforgalmit az egyetemen külföldön. A tapasztalatom egy 4* hotelból van, az is külföldröl. Szívesen megjárnám a létrát Budapesten a Sales munkakörig, de elöször ugye lent kell kezdeni. Vagy gondoljátok, hogy jelentkezhetnék rögtön egy magasabb pozícióra?

2019. jún. 28. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem kezdenék diplomával. Tapasztalattal a recepción.
2019. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De más részlegen nincs sajnos tapasztalatom. Mégis melyik részlegen lenne akkor értelme kezdenem?
2019. jún. 28. 17:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azon, ami érdekel. Ezt én nem tudhatom.
2019. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Az, hogy még csak 1 év tapasztalatod van, máris lehet, hogy elég egy junior sales, vagy pl. rendezvényszervezői álláshoz, ahol szerintem nettó 330-370e ft körül kezdő fizuval el lehet helyezkedni.


Ráadásul külföldi egyetem és munkatapasztalat... és a 2 felsőfokú nyelvvel mondjuk nagy aduász van nálad, arra hivatkozva olyan bérsávot is megadhatsz, amit esetleg Te irreálisnak találsz, de legalább lehet vele alkudozni.


Ne tipegj éveket a recepciós székben, mikor nyitva állnak előtted a kapuk.


Esetleg ha bizonytalan vagy, kérdezz meg egy fejvadász céget, szerintem segítenek ilyenben. Bekerülhetsz az adatbázisukba és pár hónap alatt tuti jó helyet találnak neked.

2019. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod és a tanácsod, igen igazad van a tipegést illetően csak nem tudom, hogy magasabb pozíciókhoz kell-e ugyanabból a pozícióról tapasztalat. Na ezt jó bonyolultan leírtam remélem érted:)
2019. jún. 28. 18:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Valahol 200 és 240 nettó között. Sajnos 240 körül van a plafon egy recepciósnak, ha 6 nyelvet beszélnél akkor sem adnának többet.


Korábbi válaszolónak üzenem: Szállodai sales egyáltalán nem fizet olyan sokat, mint azt ő hiszi.

2019. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oke köszönöm
2019. jún. 29. 17:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Rendezvény szervezés... :D

Ti tényleg azt hiszitek, h egy rendezvény szervező egy szállodában jól keres?!

Sok esetben még ostobák is, de próbáljatok egy rendezvényt vinni egy szállodába és meg tudjátok.

2019. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minimalberes bejelentessel, orulsz, ha a netto 2-220-at megkapod.


Ennel mar az SSC is jobb. Vagy valami beszerzoi, logisztikai munka, ha eltudod adni magad vagy kepes vagy lentebbrol kezdeni.

2019. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!